Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Mit tennétek, ha az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek, ha az új szerzeményeteknek sehogy sem sikerülne titeket megrépáznia merevedési problémák miatt?

Figyelt kérdés
Hány próbákozási lehetőséget adnátok neki mielőtt kiteszitek a szűrét?

2021. jún. 18. 16:37
A kérdező szavazást indított:
1 próbálkozási lehetősége van.
2 próbálkozási lehetősége van.
3 próbálkozási lehetősége van.
4 próbálkozási lehetősége van.
5 próbálkozási lehetősége van.
6-10 próbálkozási lehetősége van.
10-20 próbálkozási lehetősége van.
20-50 próbálkozási lehetősége van.
50-100 próbálkozási lehetősége van.
Próbálkozhat amennyit csak akar.
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
50-100 xddd elképzelem, ahogy 99edjére is megpróbálja betenni a kókadt fütykösét, biztos őszinte lenne a mosolyom. Megfordítva, neked beleférne, ha 99. próbálkozáskor se lenne semmi, mert a nő száraz mint a sivatag? Hagyjuk ezt szerintem. Ne kezdj addig kapcsolatba, amíg nem vagy képes a szexre. Vagy keress egy aszexuálist, akit ez egyáltalán nem érdekel.
2021. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja magáról, hogy merevedési problémái vannak és nem akar megoldást találni rá szakember segítségével, akkor próbálkoznia sem kell.
2021. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha látom, hogy igyekszik, elmegy orvoshoz, akár urulógushoz, akár pszichológushoz, vagy ha már tudja mi az oka, aktívan tesz azért, hogy javuljon a helyzet, akkor várnék és próbálkoznánk. Ha nem tesz semmit, akkor néhány hónap alatt feladnám, mert minek küzdeni? Ha kiderül, hogy megoldhatatlan a gond, akkor attól függne, mennyire tudott megfogni, mennyire szeretem és mennyire vagyunk képesek közösen kompromisszumra jutni. De ebben az esetben idővel valószínűleg szakítás lenne a dologból, mert a szex része a kapcsolatnak.
2021. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Ez a fogalmazás... ez önminősítés. Konkrétan szánalmas. Jobb volna visszatérni az oviba!
2021. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent nálad a próbálkozási lehetőség? Numerát, vagy mondjuk szakemberhez való elmenetelt? Ha mondjuk 2x-3x megpróbál megdugni, nem áll fel, és akkor úgy van vele, hogy "há' majd megpróbálom még 1x", ahelyett, hogy elmenne orvoshoz, az kuka. Ha elmegy ezzel a problémával orvoshoz, tesz érte, akkor tovább kitartanék mellette.
2021. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ennél a kérdésnél a próbálkozási lehetőség alatt a numerát értem, de arra is válaszolhattok kommentben, hogy hány szakember meglátogatását várnátok meg.
2021. jún. 18. 17:08
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg elmegy szakemberekhez, akkor én akármennyit - ha látom, hogy akar változtatni. És hogyha vmit ajánlanak neki, azt megteszi, nem az van, hogy "hát... én gyógyszert nem fogok szedni, annyira nem vagy nekem fontos".
2021. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 5-öt adtam. Nyilván van aki ilyenkor kompenzál, rendes, stb...(biztos olyan is van, aki szégyenében elmenekül az első kudarc után). Szóval egy rendes embert nem akartam megbántani, annyit dédelgetett, hogy akartam neki még esélyt adni, felszínesnek se akartam tűnni.

Bíztam benne, hogy ez csak a drukk és a stressz. Valószínű az volt, de amikor végre állt neki, és utána mégis megismétlődött, mert mindig volt valami stresszelnivaló, akkor besokalltam.

Megmondom őszintén, lehetséges, hogy ez csak egy emberrel volt így, mert nem lenne kedvem még egyszer ugyanezekhez a körökhöz. Tartok tőle, hogy ha még egyszer lankadt marad a partnerem az első alkalommal, nem fogok tudni esélyt adni neki többé. Semmi kedvem ahhoz, hogy a mentális problémáit rám ragassza. Azért egy ponton túl már felizgulni se tudtam vele, mert előre gyomorgörcsöm volt, hogy vajon most állni fog neki vagy szopikálhatom lankadtan? Nem, nincs nekem erre szükségem. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, nem kötelező szexelni.

2021. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát amennyiben tudja a dolgát (letérdel és irány nyalifalva) felőlem lehet kornyadt akárhányszor akar. Ha nem tudja a dolgát, vége a dolognak.
2021. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Lehet a nyuszikának nem friss a répa.Megrépázni sírok, ez a szöveg 😆
2021. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!