Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi szakitason gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi szakitason gondolkozik akkor az már vesztett ügy?

Figyelt kérdés
A férfiak nem igazán szoktak szakitani

máj. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve hogy szoktak szakítani. Veszett ügy, igen.
máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak is szoktak szakítani. Honnan szeded, hogy nem? :D


És ha gondolkodik rajta le fog téged pattintani, lehet szexre még rá tud szedni, de már párkapcsolatra nem leszel opció számára.

máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Igen, szoktak, de nem jellemző. Többnyire kiprovokálják, hogy mi szakítsunk, vagy csináljunk valami olyat, ami miatt szakíthatnak.
máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Inkább a nők nem szeretnek szakítani. Megcsalnak és elvárják, hogy megbocsájtsd nekik, vagy titokban tartják a megcsalást, ameddig csak tudják. (És rögtön egy Woody Allen filmes ellenpélda: Blue Jasmine (2013) Ebben a férj lép félre folyamatosan és titkolja is, ameddig csak tudja.:-)

Mondjuk én soha nem harmadik fél miatt szakítottam, mert monogám vagyok, hanem mindig akkor, amikor már ténylegesen vége lett a kapcsolatnak, a közös útnak. Aztán persze lehet, hogy a nő alakította úgy a helyzetet, tudatosan, ahogyan a 3-as válaszadó is írta, hogy inkább nekem kelljen kimondanom, hogy vége és már nála lehet, hogy fejben, vagy akár már a valóságosan is ott volt a harmadik fél betárazva. Rafináltak a (mai) nők, jobban ráérnek az ilyesmire, mint mi, akik folyamatosan a "harcmezőn" teljesítünk szolgálatot. Ha viszonylagosan jól éltek melletted, akkor nagyon gyengék a szakításhoz. Kivétel, ha az új pasi sokkal jobb nálad, akkor pikk-pakk lepöckölnek. Jobb meg mindig van, ez örök szabály egy csomó mindenben.

máj. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!