Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szex az exxel mindenképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exxel mindenképp rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Én már nem szeretnék vele kapcsolatot, mert nem tudnék bízni benne. A szakítás nem friss, én azóta nem voltam mással. Jó ideig nem is beszéltünk. Akkor is azért szakítottam meg vele teljesen a kapcsolatot, mert lehetetleb volt vele normálisan elválni, vagy váltani pár szót, a végén mindig a szexre lyukadt ki.

Ismét megkeresett, még mindig szeretne szexelni és őszintén megmondom, hogy én csak elvből mondtam nemet, amúgy k.jól esne, mert nagyon passzoltunk az ágyban. Kapcsolatra nem vágyom, így nem ismerkedem, kalandokban meg én nem tudnám elengedni magam, így Szexkapcsolat "idegennel" kizárva.

Visszautasítottam, mert így tartottam helyesnek, de belül bánom. Na meg már olyanokkal is jött, hogy program így, program úgy, úgyhogy szerintem nem csak szexet akarna, hanem visszakúszni az életembe, de én azt nem akarom. Ti mit tennétek? Belemennétek a szexbe?


2021. jún. 30. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas dolog csak a szex miatt visszakúszni az exhez. Ha belemész, tudja hogy nála a labda..
2021. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék. Én sem vagyok kaland párti, de akkor már inkább az, mint egy ex, akivel nem akarnék soha többet semmit. Ha így nézed, nagyjából egy szinten van.
2021. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyébként tök jól megvagyok szex nélkül, csak hogy feldobta a témát, eszembe jutottak a régi szexeink és hát eléggé meghozta a kedvem..

De remélem, hogy pár nap múlva elmúlik ez az érzés... :D

2021. jún. 30. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Exnek üríteni kellennel... Kell ez neked? Jajj😂🙄
2021. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ááááá soha. Ennyire ne legyél már elkeseredve, hogy csak ürtőlyuknak legyél jó.
2021. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, én is így gondoltam. Szerencsére nemet mondtam, majd elmúlik.
2021. jún. 30. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé rossz ötlet. Egyszer én is belementem egy ilyenbe. Azóta megfogadtam, hogy soha többet!


(Hiába volt pocsék a kapcsolatunk, nem igazán voltam szerelmes belé sosem, de 2-3 jó szex/program után úgy éreztem kezdek belezúgni, ami nagy hiba)

2021. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet
2021. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Én sem vagyok kaland párti, illetve anno azt is rossznak tartottam, hogy szex az exszel. Viszont kétszer megtörtént és igazából nem bántam meg. A szakítás után barátok maradtunk, bennem nagyobb volt a tüske és sokáig szenvedtem, de nagyon vágytam egy utolsó aktusra. Végül 2 alkalom volt és tényleg nem bántam meg. Azóta is barátok vagyunk, bár már ritkán beszélünk.
2021. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!