Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeretne kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne kapcsolatot, megváltozhat ez benne?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni az előzményeket, hogy megértsétek a teljes helyzetet.

Van egy lány, akivel együtt voltam pár hónapig, de egy 1,5 hónapja szakítottam vele. Azóta beszéltünk a dolgokról, a problémákról és ez bennem abba az irányba mozdította el a dolgokat, hogy szívesen megpróbálnám vele mégegyszer, azonban ő az ellenkezőjét szeretné.

Mielőtt mi összejöttünk egymással, neki egy 5 éves párkapcsolatának lett vége, pár hónapig csak sokat találkoztunk, meg kavartunk, aztán megbeszéltük, hogy megpróbáljuk. Nekem kicsit hamar jött az ötlet, hogy párt alkossunk, kellett volna még egy pár hét, hogy biztos legyek a dolgomban. Részemről a szakítás emiatt történt meg, mert úgy éreztem, hogy nincsenek meg azok az érzelmek amiknek meg kellene lennie.

A lényeg annyi, hogy mondta, hogy ő a sziklás után pár hétig nagyon rosszul volt, és csak próbálta ezt az egészet elengedni, meg azt sulykolni magában, hogy vége. Azt. mondta, hogy megállapodott magával, hogy most nem lesz kapcsolatban senkivel. Azt is monda, hogy szerinte ebben azért több lenne, meg rossz volt az időzítés, de konkrét dolgot nem tud nekem megígérni, hogy meddig lesz ez így benne. Nektek mi a véleményetek erről? Nekem mint mondtam rájöttem, hogy mennyire fontos és szeretem, de fogalmam sincsen, hogy mennyi idő alatt változna ez meg benne, illetve ha eltelne az a bizonyos idő, hogy kéne ebbe a mederbe visszaterelni ezt az egészet.



2021. júl. 1. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Persze, neked is csak akkor kéne ő, mikor már nincs. Szerintem engedjétek ezt el. Ő sem heverte ki valszeg az exét, te sem vagy biztos az érzéseidben, hiába magyarázod be magadban. Ha akarsz valakit, nem dobod el. Pár hónap múlva ugyanitt lennétek. Kár ezt ragozni.
2021. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg. 🤷
2021. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretne kapcsolatot, megváltozhat ez benne?"


Megváltozhat, de lehet csak pár férfi után.


"Nektek mi a véleményetek erről?"


Fogadd el a döntését és lépj tovább. Lehet és talánra nem alapozunk kapcsolatot.

2021. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!