Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig az összes nő lerázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig az összes nő lerázott amiatt, mert bevallottam, hogy 28 évesen még nem volt komoly kapcsolatom, ideje elkezdeni bekamuzni egy 5-7 év komoly kapcsolatot? A nők nem fognak megváltozni, úgyhogy sajnos nekem kell stratégiát váltanom.

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Azzal csak rontasz a helyzeten, ha hazudsz.
2020. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
És miért koptattak le az előző 8-10 évben? 🤔
2020. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudnék úgy tűnni, mint akinek tényleg volt már komoly kapcsolata. Aztán pár hónap járás után, amikor már nagyon összefonódtunk, bevallanám az igazságot a lánynak. Szerintetek ez így jó ötlet?
2020. júl. 24. 11:46
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
NEM!!! Utána azt is megkérdőjelezné, hogy csak ő vele vagy egyedül és nincs-e a háta mögött még valaki.
2020. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

En nokent irom, hogy engem egy ilyen jellegu “hazugsag” nem tantoritana el, ha egyebkent onmagat adja a ferfi es masban nem hazudik. Megertenem, hogy mi az oka annak, hogy ezzel kapcsolatban nem mondott igazat.

27N

2020. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt olyan srác az életemben, hogy csak az első együttlét után vallotta be, hogy neki még sosem volt barátnője, pedig bőven túl volt a húszon. Mellesleg, ha nem mondja, nekem fel se tűnt volna... :)

Szerintem nincs jelentősége, hogy hány kapcsolatod volt, a jelen a lényeg, és szerintem ezt a normálisabb lányok is így gondolják. Viszont szerintem hazudni ne hazudj, ha kérdez az előző kapcsolataidról, csak mondd, hogy nem volt igazán komoly, említésre méltó.

2020. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

2-es:


Sajnos soha nem voltam egy nagy csajozógép. Gátlásos srác voltam, nagyon sokáig nem is ismerkedtem lányokkal. Aztán rájöttem, hogy nagyon kéne már egy barátnő. Elkezdtem kondizni, hogy javítsak a külsőmön, aztán neten ismerkedni.


4-es:


Soha nem kavarnék mással, ha lenne barátnőm. Teljesen hűséges lennék.


5-ös:


Köszönöm.

2020. júl. 24. 11:55
 8/18 A kérdező kommentje:

6-os:


Próbáltam úgy is tálalni, ahogy írod, de sajnos nem működik. Én tudom, hogy nektek nőknek az kell, hogy egy férfi 29 évesen tudjon felmutatni 1-2-3 barátnőt régebbről, mert az talpraesettségre utal, és arra, hogy tudja, hogyan működik egy komoly kapcsolat. Szerintem így, hogy nekem nem volt még barátnőm, a nők nem tudnak rám FÉRFIként tekinteni.


Ha randira kerül sor, akkor egyébként nem vagyok gátlásos, próbálom a maximumot nyújtani. De amikor megkérdezi a lány, hogy volt-e már barátnőm, mindig elmondom az igazat. Aztán később Messengeren közli, hogy nem érzi azt, amit kellene, nem tudna velem komoly kapcsolatot elképzelni.

2020. júl. 24. 12:05
 9/18 A kérdező kommentje:
* 28 évesen, de augusztusban már 29 éves leszek.
2020. júl. 24. 12:09
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

#7

Te tényleg nem érted. Ha ebben hazudtál, akkor innentől kezdve nem vagy szavahihető ember. Nem fogja neked elhinni, ha azt mondod, hogy nem kavarsz mással. Hisz, akkor hazudtál, akkor megteszed máskor is. És kitudja, hogy mikor mondasz igazat!

2020. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!