Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el, ha ragaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el, ha ragaszkodunk egymáshoz?

Figyelt kérdés

7,5 évet éltünk együtt , közösen építettük fel a felnőtt életünk kezdetét . Sajnos az utolsó egy évben eltávolodtunk egymástól , ő pedig máshol kereste a boldogságot . Elköltöztem a közös hàzunkbòl, mindent hàtra hagytam. Igyekeztem mindent megtenni annak érdekében , hogy elfelejtsem. Mikor jobban lettem, ő megkeresett. Egy szikrànyi remény volt, hogy újra kezdjük , de megint eltűnt, sokadjára letiltott mindenhonnan. Mivel közösek a barátaink , ezért mindent tudunk egymásròl. Ha én nem vagyok ott, akkor rólam beszél állandóan , ha ő nincs ott, akkor én hiányolom. Többször tiltottuk már egymást, de ő volt az , aki mindig megtalálta az utat, hogy megkeressen. Most is ez történt . Egyszerűen nem tudjuk elengedni egymást , de tudjuk jól , hogy közösen nem megy. Teljesen mások az elképzeléseink a jövőt illetően . A kapcsolatunk elején volt egy hónapos szünet , de nem bírtuk egymás nélkül. Most lassan egy éve ez a se veled se nélküled kapcsolat megy. Hihetetlenül megvisel a dolog, mert én nem tudok közel engedni magamhoz senkit. Még mindig szeretem , egyszerűen nem bírom elengedni. Neki ez már a második kapcsolata a szakítás óta , de sokszor írta , hogy hihetetlenül bántja a dolog hogy idáig jutottunk.


Mit tehetnék ebben a helyzetben? Teljesen bele fogok őrülni. :(


28/N


2021. júl. 11. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Tiltsd le és erőltesd meg magad, hogy tényleg nem fogsz vele többet szóbaállni. Tulajdonképpen megcsalt, már bőven másokkal van, de téged még mindig hülyít te meg aláfekszel ennek. Nem szeret téged, csak élvezi, hogy ennyire odavagy érte. Kösd le mással a figyelmed, ismerkedj meg új embrekkel, új barátokkal, akik nem kapcsolódnak a párkapcsolathoz. A közös barátaidat meg kérd meg, hogy ne beszéljenek az exedről és rólad se meséljenek neki. Meg kell szakítani teljesen a kapcsolatot, különben soha nem fogsz túl lenni ezen.
2021. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Az elengedés a legegyszerűbb dolog minnél inkább komplikalod annal bonyolultabb lesz lazulj el és hagyd hogy a dolgok áramoljanak.


28 f vagyok,nekem még egyszer nem volt kapcsolatom mégis itt vagyok.

2021. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz de ha nem megy tartósan a közös élet akkor kár erőltetni el kell hogy engedjétek egymást mert ez a se veled se nélküled kapcsolat ki fog téged készíteni tartósan. Ne várd meg míg teljesen kikészülsz inkább lépj ki ebből amíg még komolyabb lelki sérülések nélkül megteheted. Az idő is segíteni fog, idővel halványulni fog a hiánya. Próbáld elfogadni hogy köztetek ez nem működött
2021. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :) Az a baj, hogy minél görcsösebben szeretném elengedni, annál inkább szakítson fel a sebeket . Egyszerűen nem normális ez az egész helyzet. Neki már új párja van , de mégis ragaszkodik hozzám, barátként akar maga mellett tudni. De engem kicsinàl ez a helyzet, és tudom jól, hogy őt is.
2021. júl. 11. 10:51
 5/16 A kérdező kommentje:
*szakítom fel a sebeket
2021. júl. 11. 10:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Nehéz de túl kell lenni rajta és utána könnyebb lesz
2021. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia. Nem, nem ragaszkodtok egymáshoz, csak te ragaszkodsz hozzá. Amint ezt tudatosítottad magadban, sokkal könnyebben fogod őt elengedni.

Persze jobb azt hinni, hogy mindkettőtök részéről ugyanazok az érzelmek vannak, de ez nem így van.

Amíg te nem tudsz közel engedni magadhoz senkit, neki már a 2. kapcsolata van. Mondhat akármit, mondhatja, hogy hiányzol neki vagy azt hogy szeret vagy akármit, de mással van, szóval ezt csak te érzed így.

2021. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta , hogy ő azért próbálkozik másik kapcsolattal , mert máskülönben nem bírná feldolgozni a szakításunkat. Direkt kényszeríti magát arra , hogy kapcsolatban legyen valakivel, mert fél egyedül lenni. Aztán lehet csak nekem mondta ezt. 🤷🏻‍♀️
2021. júl. 11. 12:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán érdekelnéd, akkor veled akarna lenni.
2021. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű kialakítani egy kapcsolatot.. ezért megy vissza! Ürít és kész.. de nyitott az újra...
2021. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!