Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb kapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Hosszabb kapcsolatban élők! Hogy alakult a ragaszkodás egymáshoz azután, hogy lecsengett az első nagy szerelemhullám?

Figyelt kérdés

Hormonálisan, szokták mondani, kb. másfél évig tart a lángolás. Mégis nyilván vannak ennél sokkal hosszabb, kiegyensúlyozott és jól működő kapcsolatok, meg persze olyanok is, amik szétmennek pár év után.

Milyen tapasztalataitok vannak, nőkben és férfiakban mennyire marad meg a kezdeti nagyon erős ragaszkodás a másikhoz? Ha megmarad, hogyan? És ha nem, miért nem?


2014. máj. 8. 10:28
 1/5 Költőnő? ***** válasza:
Sztem meg tud maradni az erős kötődés, csak vhogy átalakul.
2014. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Swinger, jó szexuális kultúrával már tizen éve nálunk ez működik
2014. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több, mint öt éve vagyunk szerelmesek egymásba, az első szerelemhullám után jött a második, vagyis inkább úgy mondanám, nem múlt el a szerelem, hanem elmélyült. Nálunk a ragaszkodás is csak nőtt ezidő alatt.
2014. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nekem csak futó vagy plátói kapcsolataim voltak. Akármekkora is volt a szerelem, akármennyire is együtt akartam lenni az adott nővel, képtelen voltam ragaszkodni hozzá, pedig minden adott volt: a közös érdeklődési körök, hobbik, nézetek, jövőkép... mégse tudtam elkötelezni magam, és nem értem miért. 28/F
2014. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 miért, mi történt? Hol jöttél rá, hogy mégsem müxik?

Engem egyébként azért érdekelne, mert nekem is 1,5 volt eddig a leghosszabb, és a mostani barátnőmmel elég komolyan alakul (9 hónapja), és eléggé ragaszkodunk egymáshoz, de így kb napi szinten.

2014. máj. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!