Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodnak egymáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodnak egymáshoz annyira a párom és az exe miután már rég vége a kapcsolatuknak? Ha egy kapcsolat véget ér annak oka van nem? Vagy idővel minden emlék megszépül? Vagy mikor már az ex másé olyankor szembesülnek a veszteséggel?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 16:31
 1/5 ASOT ***** válasza:
Talán!
2013. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben?!
2013. júl. 14. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért van ez? Miről beszélgetnek? De ne támadólag. Aztán szépen kérd meg hogy ne beszélgessenek, mert az a múlt, és nincsen olyan dolog amit veled nem beszélhetne meg! ... az én kapcsolatom sajnos ráment erre az ex-szel való kapcsolattartásra...
2013. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálink ez a helyzet.Elhagyott az exem,egy nő miatt,de barátok maradtunk,heti 1-2 szexel megfűszerezve a barátságot.Másfél év után ex kidobta a csajt,első útja-hajnalban-hozzám vezetett.tudod,van köztünk valami,nem tudom mi,mert én vagyok az egyetlen exe és nekem is ő az egyetlen exem,akivel egyszerűen nem tudunk elszakadni egymástól-és nem is akarunk...:-D
2013. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet ezt teszem majd!:)bár én nem szeretném ha megszakadna a kapcsolat köztük miattam,mert amikor ők szakítottak és megegyeztek abban, hogy úgy válnak el hogy a másikra boldogan gondolnak majd és nem elfordulnak az úton ha találkoznak,és tartják a kapcsolatot én még nem voltam képbe szóval ezért nem okolhatom őket! fél évente egyszer ha összefutnak beszélgetni de nem véletlenszerű találkozás hanem megbeszélt!engem ez aggaszt!A párom azt mondta, hogy menjek el én is vele és akkor meglátom, hogy olyan mint egy átlagos lánnyal de nem mentem..mert hirtelen haragú vagyok és nem tudom mit váltott volna ki belőlem a látvány!már vagy 6 éve hogy szakítottak de előttem még mindig az a kép van kettőjükről amikor együtt voltak!A szexről csak annyit, hogy ők nyilvánosan találkozgatnak a városban és nem bujkálnak mindig tudok arról hogy beszélnek vagy találkoznak!(ja és másfél évig szingli volt mind a kettő amíg én még nem voltam képbe és ugyan úgy nem volt semmi köztük)csak részemről olyan megalázó, hogy lassan 3 éve hogy velem van és olyan érzésem van mintha valamit rosszul csinálnék és azért találkoznának mert hiányzik belőlem valami ami benne megvan!:/
2013. júl. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!