Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nárcisztikus hogyan szakít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus hogyan szakít?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ne kategórizáljunk másokat, ez jogos is, viszont az illetőnél sajnos több jel is arra utal, hogy nárcisztikus. Pl: mindent ő határoz meg, a kommunikációt is! Azaz ha én keresem akkor kiakad hogy "irányítani" akarom, majd ő keres. Ami azt jelenti hogy már egy hete nem keresett. A miértekre a legócskább kifogások jönnek: nem ér rá, elfoglalt bla bla bla. Kicsit vicces is, hogy lényegében saját magát minősíti az ilyenekkel, de hab a tortán hogy nekem "kötelességem" hinni neki minden esetben. Pl ezeket a kifogásokat is. Konkrétan rákérdezek hogy szakítani akar-e akkor nem a válasz. A legszebb az, hogy azért sem keres napokig, merthogy a kapcsolatunk annyira erős hogy kibírja ezt, és én milyen jól megvagyok nélküle. Azaz nem zargatom, nem nyaggatom, nem követelőzöm. Ő ezt annak veszi hogy nekem belefér hogy egy hétig nem keres! Nem érti meg hogy azért mert egymagam is gond nélkül elvagyok, az nem azonos azzal, hogy belefér hogy egy hétig nem keres. Ilyenkor megint a kifogások: amikor tud jelentkezik, értsem meg hogy neki dolga van stb. Azaz mindig nekem kell háttérbe raknom magam. Lényeg, hogy ez az egy hétig nem keresés a nárcisztikusoknál azt jelenti, hogy hatalmat akar és maximális irányítást, vagy ez amolyan egy hétre szakítottam veled, de ezt nem hozom a tudomásodra dolog? Végezetül: a nárcisztikusok képesek arra, hogy pl mint ez az illető is, akár egy hétig is hanyagolják a másikat, majd beállítanak mintha semmi sem történt volna? Akinek van ilyesmiben tapasztalata, az kérem, írja meg.
2021. júl. 16. 14:57
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan hogy megfogott valamivel. Kialakult a kapcsolat és ennyi. Viszont ő azzal vádolt engem, hogy én behálóztam őt! Mintha módszeresen elterveztem volna! Valójában azt hiszem, a saját tettét vetítette rám.
2021. júl. 16. 15:59
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a projektálás=kivetítés is a jellemzőjük (enyém például megvádolt megcsalással, hazugsággal, aztán kiderült, hogy végig ő volt ilyen), ahogy a "love bombing" időszak (a kezdeti filmbe illő intenzív udvarlás, le akar nyűgözni, túl szép hogy igaz legyen érzés)
2021. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Kicsit feljebb írtam, hogy totál nem értettem azt sem, hogy miattam jól alszik, mert tudja nem vagyok zaklató fajta ember. Azaz nem keres akkor én sem őt. Pedig van egy olyan érzésem hogy arra megy ki az egész, hogy kitolja a tűréshatárom, és kiakadjak, behisztizzek. Hogy elmondhassa: nem vagyok normális stb. Na ezt az örömöt nem adom meg neki. Nyugodt és higgadt vagyok.
2021. júl. 16. 16:10
 14/39 A kérdező kommentje:
12-es ha nem akarsz nem válaszolsz, de a tied nem volt hiperszexuális és perverz?
2021. júl. 16. 16:14
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
De, az volt
2021. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Írok privátot, jobb ha ott folytatjuk ezt a részt.
2021. júl. 16. 16:19
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A nárcisztikus csak akkor fog téged eldobni, ha talál új potenciális forrást. De azt természetesen melletted fogja bebiztosítani, mivel egyedül meglenni képtelen.

Javaslom, ha szakitasz, tiltsd le mindenhol, mert nem fogja annyiban hagyni.

Az enyémet én vágtam ki, lebukott az új jelölt befűzése alatt. Ennek majd'1 éve. Tiltás ellenére is zaklatott új számokról. Én egyetlen 1x kerestem magamtól, akkor persze flegma volt, majd csenddel vert. Az ilyen csak akkor kommunikál "normálisan", ha NEKI olyan kedve van és éppen szüksége van az energiádra. És nekik sajnos a negatív energia is energia. Tehát ha pl felbosszant téged és elkuldod a p.ba,hogy hagyjon már...

Szóval az egyetlen megoldás az ignoralas.

2021. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Engem nem tud felbosszantani azzal sem, ha hetekig sem keresne. Pedig tudom hogy erre játszik, ki akar akasztani. Nem ment neki ez eddig sem. Minden túlkapására higgadtan, nyugodtan reagáltam, de volt amire nem is reagáltam. Az pedig igaz, hogy mindent kedve szerint tesz. És milyen nyájas tud lenni miközben port akar a szemedbe hinteni.
2021. júl. 16. 16:25
 19/39 A kérdező kommentje:
Mindig tudtam mikor hazudik. Hagytam hogy elhiggye hogy elhiszem. És bizony el is hitte hogy elhiszem. Pl a kommunikáció hiányáról szőtt gyerekes kifogásait is.
2021. júl. 16. 16:27
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Meddig voltatok, azaz vagytok együtt? Én sajnos éveket lehúztam vele, de én is defektes vagyok. Ezen nem segített a végefelé a sok játszma sem.

Egyébként, az enyém is elég szexfüggő és perverz volt.. Sosem erőltette rám a dolgait, de rengeteg gondolata forgott a szex körül és azért próbált rámbeszélni ezt-azt..

(17 - es voltam)

2021. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!