Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nárcisztikus hogyan szakít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nárcisztikus hogyan szakít?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ne kategórizáljunk másokat, ez jogos is, viszont az illetőnél sajnos több jel is arra utal, hogy nárcisztikus. Pl: mindent ő határoz meg, a kommunikációt is! Azaz ha én keresem akkor kiakad hogy "irányítani" akarom, majd ő keres. Ami azt jelenti hogy már egy hete nem keresett. A miértekre a legócskább kifogások jönnek: nem ér rá, elfoglalt bla bla bla. Kicsit vicces is, hogy lényegében saját magát minősíti az ilyenekkel, de hab a tortán hogy nekem "kötelességem" hinni neki minden esetben. Pl ezeket a kifogásokat is. Konkrétan rákérdezek hogy szakítani akar-e akkor nem a válasz. A legszebb az, hogy azért sem keres napokig, merthogy a kapcsolatunk annyira erős hogy kibírja ezt, és én milyen jól megvagyok nélküle. Azaz nem zargatom, nem nyaggatom, nem követelőzöm. Ő ezt annak veszi hogy nekem belefér hogy egy hétig nem keres! Nem érti meg hogy azért mert egymagam is gond nélkül elvagyok, az nem azonos azzal, hogy belefér hogy egy hétig nem keres. Ilyenkor megint a kifogások: amikor tud jelentkezik, értsem meg hogy neki dolga van stb. Azaz mindig nekem kell háttérbe raknom magam. Lényeg, hogy ez az egy hétig nem keresés a nárcisztikusoknál azt jelenti, hogy hatalmat akar és maximális irányítást, vagy ez amolyan egy hétre szakítottam veled, de ezt nem hozom a tudomásodra dolog? Végezetül: a nárcisztikusok képesek arra, hogy pl mint ez az illető is, akár egy hétig is hanyagolják a másikat, majd beállítanak mintha semmi sem történt volna? Akinek van ilyesmiben tapasztalata, az kérem, írja meg.
2021. júl. 16. 14:57
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Kb 4 hónapja vagyunk illetve mivel egy hete már nem keresett így lehet múlt időben kell írnom: 4 hónapig voltunk együtt. Szexfüggőség... bizony. Persze nem erőlteti de rá akar venni a dolgokra. Minden róla szól. Az egész kapcsolat, a Föld is miatta forog kb.
2021. júl. 16. 16:41
 22/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem te már ne keresd és ha ő megkeres, ne reagálj semmit. A kapcsolatot tekintsd lezártnak és a helyedben nem is magyarázkodnék. Ez tud ám nekik fájni. :)
2021. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Eddig sem kerestem.
2021. júl. 16. 17:29
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakitanak. Hisz jó vagy amikor neki kedve van hozzád es epp eloakar venni. Ezért nem hagy el.

Az mas kérdés te ezt meddig turod es hagyod.

2021. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem is a szakítás módja a lényeges, hanem az, hogy utána még biztosan hallasz róla. Ne ülj fel neki, csak talonban akar tartani!
2021. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy hü..re akar venni. Azt is sejtem, hogy a nem kereséssel provokál. Rácseszik, mert nyugodt vagyok és tisztában vagyok ezzel az aljas játszmájával, de ezt sosem fogom a tudomására hozni.
2021. júl. 16. 22:29
 27/39 anonim ***** válasza:
37%
Persze tűrd csak csendben.....majd idővel mar nem leszel ilyen türelmes ha ertekelni fogod magad
2021. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
Azert csinalja ezt mert csalados. Vagy más novel van. Ugyanez volt nálam.
2021. júl. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagytok együtt.
2021. júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező te nem is szereted őt szerintem ha ennyire hidegen hagy minden ami vele kapcsolatos
2021. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!