Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig éri meg harcolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig éri meg harcolni egy férfi miatt? Teljesen hülyét csinálok magamból?..

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt egyedül én tudom eldönteni, de sokat segítenek mások véleményei,bár nem befolyásolnak, mert idáig is a szívem szerint döntöttem. Egy és fél évet voltunk együtt,össze is költöztünk. Az utolsó hónapokban sokkal több lett a vita, stresszesek voltunk a munkánk a vírus és az erőfeszítések miatt, hogy a kapcsolatunk tökéletes legyen. Éreztem, hogy valami nincs rendben és rövidesen ki is derült, hogy elkezdett az exével kommunikálni újra. Állítása szerint mindkettőnket szereti,de nem lenne igazságos ha most bármelyikünkkel folytatná. Tehát szakított azzal az indokkal, hogy ő többet nem bánt meg engem és senki mást se, neki egyedül kell leélnie az életét, neki most így jobb,nyugisabb az élete.

Engem nagyon megviselt a dolog,semmiért nem tudok rá haragudni és végül előállt a szakítás után néhány héttel egy olyan helyzet közöttünk,hogy összejárunk,az én ötletem volt ő pedig egybol belement.Voltunk együtt nyaralni,elvitt ebédelni,programozunk,minden héten találkozunk és olyankor ugyan olyan mint mikor két ember együtt jár... kézfogás meg minden.

Viszont nem akar kapcsolatot addig amíg 100%-osan nem tud benne lenni. Azt mondja nem érti miért nem tudok várni, meg, hogy ő nem mondja azt, hogy soha nem leszünk már együtt de ő most még egyedül akar lenni.

Tudom, hogy beszélget más lányokkal, bár azt mondja csak unalomból. De azt is tudom ,hogy az exével is beszél, de erre is azt mondta,hogy próbálkozik találkozni vele viszont mindig lerázza...



2021. júl. 30. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én érzem és tudom, hogy ő az igazi és ezzel tisztában is van. Elég nehéz múltja van, nem bírja a stresszt... Én nem gondolnám, hogy így kiszúrna velem, pláne, hogy azt mondta nem akar bántani.. Úgy gondolom akkor inkább véget vetne minden kapcsolatnak közöttünk.."


Pszichológusként mondom, hogy ezt a mondatot TANKÖNYVBE lehetne illeszteni az önszabotáló kapcsolatok kategóriánál.

Egy üres reményre épülő hiedelemvilág, önmeggyőzés, a másik teljes felmentése a felelősség alól, az egyértelmű dolgok átfordítása és megmagyarázása, tényleg, ebben minden benne van arról, hogy egy idealizált álomvilágot építettél magadnak a másikról, csak hogy ne kelljen felismerni az igazat. Habár azért tudatalatt ott van az igazság kényelmetlen nyomása, azért született ez a kérdés és azért mentegetőzöl magad előtt is.


Te is tudod hogy aki melletted az exével kommunikál, nem vállal érted felelősséget, KIMONDJA hogy nem akar veled elköteleződni attól nem várhatsz semmit, csak még nem tudtad ezt elfogadni. Sok erőt kívánok hozzá hogy ezt meg tudd tenni.

2021. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Totálisan lejáratod magad. Szerintem az ilyen lábtörlő nők miatt van annyi bunkó paraszt pasi. Mert megtehetik. És igazuk van, miért ne tennék meg. Én szégyellem magam nőként. Hogy lehet, hogy valakinek ennyire nincs önbecsülése? Vagy te tényleg olyan egyszerű vagy, hogy elhiszed ezt, amit kamuzik? Rendben. De akkor ne itt sírjál, hanem csicskulj be szó nélkül. Szánalmas.
2021. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12

Az ilyen válaszoktól kíméljetek, látszik, hogy nem voltál még szerelmes...

2021. júl. 30. 17:14
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pont, hogy ő is átélt hasonlót, ezért tud ma már objektív véleményt mondani.

Én is voltam ilyen helyzetben, teljesen becsicskultam egy csajnak, még azért is bocsánatot kértem, hogy ő megbantott. Akkor én is szerelemnek hittem, de inkább alacsony önbizalom és az annál is alacsonyabb önbecsülés az oka.

2021. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

"neki most így jobb,nyugisabb az élete."

Részemről a probléma ott kezdődik, hogy teret kért magának, te meg 'aszol tiszteletben tartani ezt a kérését, csak mert te "szerelmes" vagy.


Amit csinálsz az nem küzdés, hanem megalázkodás. Sehol nem vonzó és értelme nincs: gyakorlatilag kijelentette neked, hogy körbedugná a fél világot, amíg téged parkolópályára állít. Aztán ha ott vagy még akkor méltóztatik elgondolkodni rajtad.


Illetve, ha "de ő nem olyaaaan!" Nos... momentán a saját gondolatait sem hallja tőled, mert úgy ragadsz rá, mint rágógumi a forró aszfaltra. Kopj le, szedd rendbe te is magadat és a gondolataidat! Ha a szívdöglődés és a rózsaszín köd elmúlik, talán te is rájössz, hogy tudsz te ennél sokkal jobbat.

2021. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hacsak nem a gyerekeid apja közös hitellel akkor semennyire :D
2021. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Te mèg nagyon hosszú utat kell bejárj Kérdező, amíg elfogadod, hogy ez a kapcsolat megdöglött rég. Hosszú az utad, mert tanulnod kell mèg, hogy az hogy megengedsz neki mindent egyrészt messzebb sodorja őt tőled, mint valaha, másrészt hogy nem veszed még észre, hogy egy nagy nullának tartod magad mint ember, mert megengeded, hogy kihasználjon. Messze vagy, mert nem fogod fel, hogy ha ma letiltanád mindenhonnan, fájna, de sokkal hamarabb gyógyulnál és még önbecsülésed is maradna, az ő szemèben is és a sajátodban is.

A szarabbik úton kell tanulj úgy néz ki, kérdés hány éved fog rámenni, mire a lecke átmegy.

2021. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Senior Séf ***** válasza:
Alaposan nézd át a testedet, kérdező. Valahol kell lennie rajtad egy dugónak, mint minden normális felfújható guminőnek van.
2021. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!