Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Rövidtávon nem, de hosszútávo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Rövidtávon nem, de hosszútávon el tudom képzelni Veled." Ez most hülyítés?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hosszú :)

Szakítás oka az volt, hogy már egyoldalú volt a kapcsolat. Azon belül is a mélyebb ok az volt, hogy neki van egy 3-5 évig terjedő "karrier"terve, ami miatt a párkapcsolat a legutolsó helyre került az utóbbi 1 évben egyre jobban, amit már nem tudtam elviselni lelkileg sajnos. Én mondtam ki hogy vége, mégis együttes döntés miatt barátként váltunk el, szeretetben.

Inkább én vagyok a szenvedő fél, viszont a sors valószínűleg úgy hozza hogy munkahelyen is találkozunk, illetve edzésre is visszahívott, ahol ő az edző. Szívesen megyek, hiszen nagyon megszerettek és én is a közösséget. Természetesen csak úgy megyek, hogy Ő megkérdezte van-e kedvem, mert nem célom, hogy azt higyjék hogy én erőltetem a dolgot.

Jelenleg szinte alig beszélgetünk mert bennem még azért fortyognak az érzések, bár már teszteltem a reakciómat egy négyszemközti átlagos beszélgetéskor ami jól sikerült részemről, bár Ő nem mert a szemembe nézni. Ő már hónapokkal ezelőtt elengedett; ezt onnan érzem, hogy már barátként tekint rám amit mégis ilyen rövid idő alatt nehéz megértenem. Nagyon őszinte személynek ismertem meg, aki sosem hazudott nekem és nem akart hitegetni sem, hogy ez a kapcsolat egészséges volna és több ideje lenne rám a jövőben, mert nem. Mégis hozzátette, hogy összeillünk és én maximálisan tökéletes személy vagyok - egyszerűen most rövidtávon nem tudja elképzelni velem.

Egyszer már beszélgettünk nyíltan erről, hogy nekem most indul az egyetem, ő meg az edzős karrierre koncentrálna amúgy is most a következő években. Minden szép és jó mellett már mérlegeltem ami köztünk volt, valamint Őt is és mások szerint is még komolytalan személyiség, aki nem képes átgondolni a kapcsolatok fontosságát mindezt úgy, hogy a célja iránt annyira megszállott, hogy mindenkin "átgázol".

Szerintetek jó döntés, hogy a közelében maradok? Nem fogom tagadni, hogy megvannak és meg fognak maradni az emlékek stb. bennem, de úgy érzem képes vagyok uralni ezeket és ha nagyon rossz lenne, akkor lépni fogok.


2021. aug. 8. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon változást elerni a felek közt nem lehet, de hosszúban igen, így érthette. Változás kell, hogy összecsiszolódjatok.
2021. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!