Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbántottam egy nárcisztikust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy nárcisztikust, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Pár év se veled-se nélküled kapcsolat volt, ő a nő, én a férfi. Már az elején rájöttem, hogy nárcisztikus személyiség, utána olvastam, minden tökéletesen illik rá. Nagyon szerettem, mert vannak kedves dolgai, de borzasztó nehéz volt vele. A jelenetek, hiszti, duzzogás, stb napi szinten meg volt, nem ragozom, aki volt ilyen emberrel, az tudja milyen. Egy csúnya veszekedés után szakítottunk, az alap, hogy mindenhol tiltott, meg sem lepődtem. Kérdésem, hogy ezek után még mire számítsak. Soha többet nem áll velem szóba, vagy szüksége van rá, hogy tovább alázzon, és megkeres majd? Az talán fontos infó, hogy rajtam kívül senkit sem érdekeltek a hisztijei, mondhatni velem élte ki magát ilyen téren. Sértegetés, cirkuszolás, játszmázás, stb.

2021. aug. 8. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha igazából nárcisztikus lett volna akkor nem maradtál volna vele.
2021. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, ha talál mást, akinek szívhatja a vérét, akkor valszeg leszáll rólad. Egy nárcisztikus számára (már ha valóban az,mert ugye ezt csak szakember tudja biztosan megállapítani) a legfontosabb az illúzió, hogy egy olyan világot építsen fel magának, ahol ő valami csodálatos ember, ha ezeket az illúzióit összetörted, akkor nem fog többé keresni téged, hanem keres mást, aki megadja ezt neki, vagy legalábbis nem szembesíti őt a hibáival mondjuk.
2021. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Jó lenne a diagnosztikát rabízni a szakemberre kérdező, mert ez így eléggé félrevezető lehet! A kérdésnek amúgy semmi értelme, többféle reakciója lehet egy embernek erre a szitura. Még akkor is, ha valóban nárcisztikus.
2021. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart, fel fog oldani, hidd el. Ekkor azzal jársz a legjobban, ha te letiltod, máskülönben játszmázni fog.. Most ő ezzel büntet, de nemsokára hiányozni fog a figyelmed, szóval erre készülj.
2021. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtál, azok nem kifejezetten nárcisztikus viselkedésformák, más is lehet. Ha igazi nárcisztikus, akkor 3 nap után úgy fog viselkedni, mintha mi sem történt volna.
2021. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A hiszti nem feltétlen nárcisztikus tünet. Fel fog oldani, ha befejezte a csenddel verést.
2021. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A volt párod kedve szerint nepokig-hetekig ignorált-e, mondott-e gyerekes kifogásokat, hitegetett-e,provokált-e vitát úgy, hogy te sarokba szoritva érezted magad, sajnáltatta-e önmagát, mindent ő akart-e szabályozni, az egyik nap imádott, másik nap meg vmi kifogás miatt lesz..rt? Ha ezek mind igen, akkor nárcisztikus.
2021. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!