Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom hirtelen szakított!Vaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hirtelen szakított!Vajon volt előzmény,vagy 1 nap alatt kiszerethet belőlem?

Figyelt kérdés
Pénteken nagyon berúgott,séetegetett nyilvános helyen.Én egész nap nagyon rosszul voltam és ahogy hirtelen felálltam,összestem(szerintem a cukrom leesett)A barátok,akikkel voltunk azt állították,hogy színészkedek,semmi bajom.A párom haza akart rángatni erővel,közben még Egyszer összestem,mindenki látta aztán kiabáltam rá,hangosan.(Sajnos szégyen volt ez).De betelt a mérték már este.Ma ezērt szakított velem.Tehat egy összeveszés.Masfel évig voltunk együtt.Tehát a fő kérdés:Ez már csak a pont volt az I re,vagy ha tényleg szeretett elhagyott volna csak ezért?Nem vagyok rá büszke,amit csináltam,mert nem méltó egy nőhöz,de én nem hagynám el semmi pénzért,annyira szeretem.

2021. aug. 22. 17:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy kék a kezem úgy szorongatta.Azert kiabáltam,mert haragudtam rá,amit csinált velem,de szörnyen szeretem ennek ellenére is.
2021. aug. 22. 17:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előzmény ilyenkor általában egy másik nő szokott lenni. A "barátaidhoz" meg külön gratulálok.
2021. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem,nincs senkije.Azt mondta,hogy túlaggódós vagyok,állandóan stresszelek,hetek óta érzi,hogy nem akar olyan nőt,aki pszichésen nyírja.Csak ezzel már betelt a pohár.A szakitas mellett még szörnyen szēgyenkezem a cirkusz miatt,amit ugyan ő váltott ki,de én csináltam.
2021. aug. 22. 17:51
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon Màonika shows volt


Vagy szét mentek vagy megdumàljàtok és mehet a show tovàbb!

2021. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 moozygoo ***** válasza:
100%
Te olyan buta vagy mint a seggem, már bocsánat, de ezek után pont hogy neked kellett volna szakÍtani
2021. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez amolyan utolsó csepp lehetett nála a pohárban.

Ő úgy gondolja,te pszichésen nyirod.

Innentől nincs miről beszélni,nem érzi magát jól veled,nem szeret már.

2021. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az én hibám és ettől megőrülök
2021. aug. 22. 19:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul választasz barátokat és párkapcsolatot is. Miért veszed körül magad olyan emberekkel, akik csak nevetnek rajtad amikor baj van és erőszakot alkalmaznak, nem számít mi van veled? Valami egyikőtökkel sincs rendben!
2021. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem hibáztatnak,hogy kiabáltam,hogy nem vagyok normális.Bevallom nagyon kiboritott,kiakadtam,rosszul voltam.
2021. aug. 24. 09:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te kiabáltál, biztos nem volt valami szép. De az mégis mi a f@sz, hogy összeesel és a kedves "barátaid" és az a suttyó tahó párod azt magyarázza be, hogy biztos színészkedsz és erőszakosan kezd veled viselkedni. Aztán még hisztizik, hogy hogyan beszélsz vele...

Ez a csávó undorító, marha figyelmes a párjával...

Szerintem örülj, hogy szétmentetek.

Nyilván nem látod át a helyzetet, de hatalmas gondok vannak a pároddal is, nem tudja rád fogni, hogy pszichésen lehúzod. Ő magától is egy idegbeteg, akit nem hat meg, ha a párja összeesik, normális ember ilyenkor aggódna.

Nyilván nem szabadna így kiabálni, és az dícséretes, hogy belátod, de vedd észre, hogy nagyon gáz, amit a barátod csinált. Nekem valahogy az ő viselkedése a problémásabb ebben a helyzetben. Azt meg ugye nem tudjuk, hogy milyen előzmények voltak a részedről és az ő részéről korábban a kapcsolatotokban.

Azt látom, hogy érzékeny vagy és biztos sokszor kiakadsz, de hidd el, nem volt jogos akkor se, ahogy veled viselkedett. Ebben nincs szeretet.

2021. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!