Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom hirtelen szakított!Vaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hirtelen szakított!Vajon volt előzmény,vagy 1 nap alatt kiszerethet belőlem?

Figyelt kérdés
Pénteken nagyon berúgott,séetegetett nyilvános helyen.Én egész nap nagyon rosszul voltam és ahogy hirtelen felálltam,összestem(szerintem a cukrom leesett)A barátok,akikkel voltunk azt állították,hogy színészkedek,semmi bajom.A párom haza akart rángatni erővel,közben még Egyszer összestem,mindenki látta aztán kiabáltam rá,hangosan.(Sajnos szégyen volt ez).De betelt a mérték már este.Ma ezērt szakított velem.Tehat egy összeveszés.Masfel évig voltunk együtt.Tehát a fő kérdés:Ez már csak a pont volt az I re,vagy ha tényleg szeretett elhagyott volna csak ezért?Nem vagyok rá büszke,amit csináltam,mert nem méltó egy nőhöz,de én nem hagynám el semmi pénzért,annyira szeretem.

2021. aug. 22. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit vergődsz? Örülj neki, hgoy megszabadultál a pasitól meg az idióta haveroktól is.
2021. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Volt már, hogy veszekedtetek és akkor is összeestél? Vagy ez volt az első eset?

Szerintem menj el orvoshoz, ezt a csávót + baráti társaságot mellőzd.

2021. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Miféle emberekkel vagy körülvéve? Örülj, hogy vége van.
2021. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!