Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ha a barátnőd csücsörítős, mellkirakós, vagy szexi ruhás kepeket posztolna a facebookon többnyire, és 1 nap 5-10 képet kirakna magáról?

Figyelt kérdés
Huszonéves korosztályról van szó

2019. máj. 10. 01:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én nem is gondolkodnék rajta repülne is. Az ilyen fajták nem barátnőnek valók
2019. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem lennénk egy pár vagy erre nem lenne ideje.

32/f

2019. máj. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy mi a búbánátaért csinálná. Ha ennyire prosztó, nem lenne a barátnőm.
2019. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Facebookra már gáz, instára szokták tartogatni az ilyen fotókat, mert ott még a szülők, meg a szomszédok nem látják :D
2019. máj. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány csinos és megmutatja, az nem zavar. Ha a barátnőm kirakna néha egy kicsit bevállalósabb képet, az sem zavarna. Viszont ha valaki egész nap a közösségi oldalakon lóg, az elég fura. Ilyen jellegű ember még sosem jött be.
2019. máj. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból össze sem hittem volna ilyen lánnyal.
2019. máj. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván előtte is ezt csinálta, az ilyenekből nem hogy barátnő nem lesz, de le szoktam őket tiltani.
2019. máj. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Az zavarjon, hogy ennyire kell a visszajelzés neki, hogy jó nő. Tőled ezt megkapja?
2019. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, volt már insta pózer barátnőm, meg is csalt, durván átvert, játszadozott, játszmázott. Az ilyen nárcisztikus. :( Ez veszélyes! Ez felháborító! :)
2019. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is nehezen tudom elképzelni, hogy összejöttem egy normális lánnyal, aki x idő múlva egyszercsak rájön, hogy neki instapichának kell lennie 😃

Ilyen esetben azért keresném magamban is a hibát. Hogy nem vettem észre, hogy kivel élek együtt? Csak arra voltam jó, hogy önbizalmat szerezzen? Hát azért amíg velem dug csak, nekem nem lenne bajom, de hogy hosszú távra sem tervezhetek, az egyértelmű jel.


Ha meg már ismerkedéskor is ilyen, akkor egyértelműen felejtős komoly kapcsolat szempontjából.

2019. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!