Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veszekedünk a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedünk a barátommal gyakran mert féltékeny és már nagyon unom és bosszút akarok állni rajta. Be akarom vinni hozzá a büdös hajléktalanokat amíg nincsen otthon és letiltom mindenhol hogy ne tudjon utána semmiképp sem keresni.Kitolok vele nagyon?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább velünk toltál ki , hogy elfelejtetted ma is bevenni...


... És a gyógyszert is!


😆😆😆😆😆😆😆

2021. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kitolsz vele.

De szerintem jobb lenne, ha egyszerűen csak szakítanátok. Nem ér annyit ez az egész, tegyél le róla.

2021. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szakítok írtam, csak előtte szét szarozom a lakását és a csöveseket ráeresztem..
2021. aug. 27. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha velem játszanád meg, kiverném a fogaidat.
2021. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt... . De ha baj ér ne csodálkozz. Menj orvoshoz.
2021. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt betegesen féltékeny párom, idegesítő. Ezért szakítottam is vele. Voltam vagy 17 éves, mégis több ésszel áldott meg a sors már akkor, mint most téged.

Attól, hogy nem működött a kapcsolat, és bosszantott... stb, nincs jogod anyagi kárt okozni neki. Ha megteszed, rendőrségen feljelenthet. Gondolod, hogy nem jönnek rá, hogy te voltál? Hát, nem az eszedért szeretett, annyi biztos... Szegény srác.

2021. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bátyám azt mondta hogy megy a haverjaival és szarrá fogják verni hogy ha egy rossz mozdulatot is csinál nekem..
2021. aug. 27. 22:47
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező. Hála égnek, hogy a magadfajta elkerül - leginkább is a ti érdeketekben. Játszhatunk ezek szerint a játékszabályok szerint is: De olyan kaput nyitnátok ki ami mögött nem éppen kellemes dolgok vannak. És vagyunk még így egy páran. Szerintem inkább offold az ötletet.
2021. aug. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nézzük: rongálás minimum, magánlaksértés is megállhatja a helyét, iq fighter bátyád részéről csoportosan elkövetett súlyos testi sértés, esetleg életveszélyt okozó testi sértés, garázdaság is lehet, nálad némi felbújtás, bűnpártolás, miegymás.


Remélem megcsináljátok és egy norvég cserediák családdal kevesebb szabadlábon.

2021. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uhum magaddal tolsz ki, mert o meg jogosan fog feljelenteni garazdasagert és lakoingatlan betoresert.
2021. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!