Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet tovább lépni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tovább lépni ha még szeretitek egymást ?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltem a már egy hónapja ex barátommal és végül is arra jutottunk hogy mindketten szeretjük egymást de végig kell mennünk egy úton amin egymást sajnos nem tudjuk segíteni , hogy fejlődhessünk és később teljes értékű , jól működő kapcsolataink lehessenek, annak ellenére is hogy én össze akarok vele újra jönni de tudom hogy most nem működne. Na most ez mind szép és jó de hogyan engedjem el ha tudom hogy nem az a baj hogy nem illettünk össze csak hogy sok mindent elrontottunk a kapcsolat során de mire én úgy döntöttem, hogy változtatok addigra ő úgy hogy most nem tud kapcsolatban létezni mert magán kell dolgoznia. Hogyan szeressek ki belőle ha úgy érzem éveket is képes lennék várni rá? Plusz ott van még az is hogy megkért ha tovább léptem maradjunk barátok de nem tudom ha igazán sikerül is tovább lépnem az lehetséges e úgy, hogy közben arra vágyom hogy barátok legyünk.


Remélem valaki járt már hasonló cipőben és tud épkézláb tanácsot adni. Bunkózástól kíméljetek légyszi , van elég bajom.



2021. aug. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Te képes leszel baratkent tamogatni mikozben neki mar parkapcsolata van vagy mindig probalod lebeszelni rejtetten a jovobeli baratnojet rola. Szerintem ne tolj ki sajat magaddal se vele se a jovobeli parjaval.


Ha szeretitek egymast akkor meg tessek felretenni ezt az ezos dumat es ujra osszejonni mert ez igy nem ok.

2021. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Voltam ilyen helyzetben. Évekbe telt túljutni rajta, ritkán kommunikáltunk is, ami részben segített, részben rontott a helyzeten.

Aztán 3 év "jó nekem egyedül" után vettem egy mély levegőt, ismerkedni kezdtem és egy héten belül megismertem valakit, akivel boldog lehetek. És vele nem állnak fenn azok az akadályok, amik az exszel.

2021. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Ő nem akar veled lenni, max sokadik tervnek elrakni, de azt sem komolyra. Ha nem működött, később sem fog, ő meg feladta. Ne tartsd vele a kapcsolatot, mert úgyse lesz barátság. Hamarabb tovább fogsz lépni, elhiheted.
2021. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!