Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kivel élnétek le az életeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel élnétek le az életeteket, az exszel aki fájdalmat okozott és még szeretitek egymást, csak félsz, vagy azzal aki most melletted van és odaadó, de te nem tudod viszont szeretni és érzem valami hiányzik az életemből, Ő? 35/F

Figyelt kérdés
Szóval szerelem vagy érzelmi biztonság?
2019. szept. 15. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Egy harmadikkal, aki még semmit nem rontott el, akivel arra is megvan az esély, hogy szeressen és én is szerethessem.
2019. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 nadina1900 ***** válasza:
100%

Nem mindegy milyen fájdalmat okozott.

Ha megcsalt valószínű nem bocsátanék meg neki.

Ha máshogy bántott meg,akkor ha érezném,hogy tényleg szeret van esély rá.


A másik számomra meg nem lenne opció, mivel nem érzek iránta hálán és max baráti szereteten kívül semmit.

Vele később se érzed,hogy kialakulhat valami? Mert ez se mindegy.

2019. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Akkor is ha az exet szereted? Én még Őt szeretem. Mellettem van a harmadik 1 hónapja, mindent megad, de nem tudom úgy szeretni. A kapcsolatokban is sokszor hibázunk, mint mindenben, cseréljem le ilyen könnyen, majd a mostanit is ha elront valamit? Félek csak becsapom magam és a mostanit is, de így nem vagyok egyedül.
2019. szept. 15. 13:56
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem lennék olyannal, akivel hiányzik valami, csak azért, hogy ne legyek egyedül.
2019. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hét ez az. nem volt megcsalás. Más városban élt, megbeszéltük, hogy összeköltözünk. Sokat voltunk együtt, de vagy 11-szer visszalépett, mert nehezen tudta feladni a korábbi életét, aztán egy hete megláttam, hogy felrakta a lakását eladásra, én meg közben megismerkedtem valakivel, aki minden nap velem van, annyiszor megtört az álmom az ex visszalépéseivel, hogy félelem van bennem.Aki most van mit mondjak neki, bocsi, de már nem kellesz? Miért pont most és miért pont így alakult ez? Miért nem korábban, amikor még hittem?
2019. szept. 15. 14:10
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha 11x visszalèpett megfogja tenni 12x is mert nem tudja mit akar vagy tudja csak nem tèged.
2019. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Engem szeret, azt érzem és megtette az első lépést, eladja az otthonát, hogy összeköltözhessünk. Igaz 4 hónapja már külön vagyunk, de nem tud és nem akar nélkülem élni, ezért tette meg a komolyabb lépést, felszámol mindent maga mögött. Nem könnyű feladni egy életet, barátokat, család közelségét az biztos, nekem pedig nem könnyű a hitemet visszaraknom ebbe. De félek, hogy ha nem kockáztatok örökre bánni fogom. Mert szeretem.
2019. szept. 15. 14:21
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Te tenyleg 35 vagy? Kb 10-en evesek szoktak ilyen kerdeseket fetenni :D
2019. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen, lehet igazad van, kicsit fel vagyok kavarodva érzelmileg, még sosem voltam így, a saját csapdámban érzem magam szerelem=félelem 3.=érzelmi biztonság.
2019. szept. 15. 14:31
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Érzelmi biztonság... Szólítsd anyunak!


Kezdd újra az exeddel. De tedd össze a két kezed, ha újra akarja ő is kezdeni, az után, hogy ilyen könnyen lecserélted. Te milyen érzelmi biztonságot nyújtasz neki, amire azt érzi, hogy alapozhat egy új életet, mindent feldobva?

2019. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!