Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket ha a párotok színész lenne, már több éve együtt vagytok szeretitek egymást de ő egy-egy filmben csók/szex jelenetet vállalna?

Figyelt kérdés
Nem látszódnának azok a dolgok mint egy p*rnóban, de mégis...
2021. márc. 18. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna.

Ezért nem kezdtek színésszel.

2021. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sose jonnek ossze szinesszel.
2021. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a munkája
2021. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
kap filmenként 50 millió eurót, amiből nekem is jut. Akkor pár évig elviselném.
2021. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell színesz soha
2021. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Csók beleférne, szex csak ha imitálják.

Egyébként sosem kezdenék színésznővel, de nem emiatt. Egy művésznő az átlag nőhöz képest is érzékenyebb, hisztisebb. Ezt biztos nem bírnám elviselni.

2021. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem spec nem a szex és csókjelenetek zavarnának, hanem a rajongótábora. Azok fanatikusságig tudnak elmenni, akár bántani a barátait, kapcsolatait, ha úgy itélik meg hogy szerintük az nem jó a kedvencüknek. Szóval engem ez jobban eltántorítana.
2021. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék együtt színésszel, de nem feltétlen emiatt.

Nyilván akinek színész a párja, az ezzel a tudattal ment bele a párkapcsolatba. Egyébként szerintem nem véletlen, hogy színészeknek általában a párjuk is színész vagy hasonlóan filmes/színházi szakember.

2021. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Egyaltalan nem. A szinhazi bufe sokkal veszelyesebb, es elegge megy a szex az osszes dolgozo kozott igy is, altalanossagban.
2021. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ez az alszentseg, senki nem dolgozott szinhazban?
2021. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!