Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért zavar hogy úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar hogy úgy érzem kezdek tovább lépni a szakítás után ?

Figyelt kérdés

Volt már valakivel hasonló ?


Egy hónapja szakítottunk exemmel és nemrég találkoztunk , akkor teljesen biztos voltam benne hogy mindent megtennék azért hogy újra működjön de ő azt mondta hogy ő most nem áll készen senkivel egy kapcsolatra mert nem tudna a saját gondjai mellett másra figyelni de ha úgy érezné hogy igen akkor velem akarna lenni , szeret , ki tudja még lehet hogy később működhet stb.

A nap elején még úgy gondoltam hogy várok rá egy ideig aztán majd csak lesz valahogy de egyszer csak hirtelen elkezdtem azt érezni hogy már nem vagyok olyan biztos benne hogy mindent megtennék érte és hogy szeretem. Nagyon összezavar ez az érzés. Ez lenne a továbblépés kezdete ? És miért zavar ennyire ?



2021. aug. 30. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de ne várj rá. Gondolom okkal mentetek szét. Amit mondott annyit jelent, ha nem jön jobb, a maganynal jobb leszel te is..
2021. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!