Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megismerkedtem egy nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy nővel, aki ugyan olyan, mint párom, viszont 3 nagyobb dologban különbözik, hülyeség lenne ezért eldobni egy majdnem tökéletes lassan 2 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

27/F és az a három dolog, amiben a megismert nő különbözik páromtól:

-kinézetre teljesen az esetem (párom nem az, viszont a belső a fontosabb nekem, így annó nem zavart)

-azonos a világnézetünk (ez az egyetlen dolog, ami surlódás jelenleg a kapcsolatomban)

-adrenalin őrült (imádok minden beteg dolgot, pl voltam már úgy snowboardozni, hogy helikopterrel tettek le a hegy tetejére)

Ezeken kívül ugyan az az ízlésünk sorozatok/filmek terén, ami bár nem nagy dolog, de elég rossz, hogy jelenlegi párommal esténként nem tudok olyat nézni, amit én is szeretnék.


Ezért a pár dologért megérni eldobni a kapcsolatom? Leginkább attól tartok, hogy évek múlva sajnálni fogom az egészet és hogy nagyobb konfliktusok lehetnek pl gyereknevelésnél a más világnézet miatt.



2021. szept. 1. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Elmúlt a szerelem. Ha két év után így érzel, nem hiszem, hogy érdemes benne maradni.
2021. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd el, igen. Egyrészt még nincs se gyerek, se hitel, nem köt össze semmi. Másrészt nem szereted, ha jött egy harmadik. Harmadrészt ez már minimum érzelmi megcsalás. A barátnőd is ennél jobbat érdemel. Engedd el. Te meg tegyél egy próbát.
2021. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolom, hogy a párunkkal muszáj mindent együtt csinálni, de úgy tűnik, ti sok dologban nem vagytok együtt. ez hosszú távon nem biztos, hogy jó
2021. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Ezt a filmnézős dolgot nagyon nem kellett volna belekeverni.


Gyerekes vagy.

2021. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
miért lenne gyerekes? te nem nézel filmet a pároddal?
2021. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Engem a hegyen helikopterrel letevős síelés érdekelne. Már szemezek vele egy ideje. Hol voltál? Ki szervezte?

Előre is köszi!

26/N

2021. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem pontosan tudod a valaszt, csak megerositesre varsz. Rendben: a mostani paroddal belekenyelmesedtel egy olyan kapcsolatba, ami eleve nem is annyira mozgatott meg. Itt a lehetoseg a valtasra. Hajra!
2021. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

"aki ugyan olyan, mint párom"


Éppen csak 4 meghatározó dologban tök más. Ugyebár a sorozatbámulás is fontos.


"egy majdnem tökéletes lassan 2 éves kapcsolatot"


Biztosan nagyon tökéletes, mindezek ismeretében.

2021. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
A negatívumait nem ismered az új nőnek míg nem élsz vele, nem biztos hogy jobban összeilletek mint ahogy most hiszed. A mostanit meg egyértelműen unod.
2021. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8-nak igaza van. Annyira egyformák, hogy minden fontos dologban különböznek, amiből te az újjal tudsz azonosulni. A "majdnem tökéletes" kapcsolatodról viszont egyetlen pozitívumot se tudtál írni. Gondolom, kellett valaki, így összeálltál az első szembejövővel és mivel 2 év alatt nem öltétek meg egymást, arra jutottál, hogy ez a tökéletes kapcsolat. Amíg nem találkoztál valakivel, aki rádöbbentett, hogy van másmilyen is. Nem is értem, mi a kérdés.
2021. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!