Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már nektek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek olyan, hogy szakítottatok de mégis újra összejöttetek idővel?

Figyelt kérdés

Szakítottunk az exemmel. Állítólag nem érzi már azt irántam mint az elején, de nekem ez furcsa, mert mielőtt elcuccoltam tőle kérdeztem hogy szeret-e és kértem hogy őszintén válaszoljon és azt mondta hogy igen. Erre mikor beszélgetünk rá egy hétre már azt mondja hogy jobb lesz így és hogy nem úgy érez már mint az elején? Én mindent megtettem érte, anyukája is mondta hogy egyik exe se érhet a nyomomba se és hogy tényleg nem tőlem függöt az egész..teljesen összevagyok törve, én nem gondoltam volna hogy ez lesz, egyik pillanatról a másikra történt..


Volt már valakivel hasonló eset, hogy idővel visszajött az illető, hogy megbánta és szeretne újra veled lenni?



2021. szept. 7. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ebben a cipőben járok... de tuti nem fog nekem vissza jönni, annál makacsabb..
2021. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értem az egészet.. vagy hazudott, vagy még ő maga se tudja mit akar.. láttam, hogy rosszul esik neki hogy elmegyek meg az anyukája is mondta hogy látszik hogy szarul van és “depizik”. Ezért nem értem, mert ha én állítólag nem úgy érzek valaki iránt, akkor nem esik úgy zokon hogy elmegy a másik..
2021. szept. 7. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen. Öt hónapig külön voltunk, aztán ismét összejöttünk.
2021. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kötődés még dolgozhat benne, illetve nyilván szeret téged, csak már nem szerelemmel. Vannak olyan emberek, akik a nagy érzelmek elmúltával nem tudnak mit kezdeni egy kapcsolattal.


Egyszer jöttem össze újra exel, de már nem volt az igazi. Ettől függetlenül másnak meg jó tapasztalatai vannak a dologról. Itt neki kell tudnia, éreznie mit akar. Hagyd kicsit egyedül, ne keresd stb.

2021. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba, ha össze is jönne, hasonló lesz a vége.

Fiatalok vagytok, ugye? Normális érzés, ami most van. A szakítás mindig szar, annak is, aki szakít. Találsz majd valakit, aki szeret.

2021. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezek után nem is fogom. Sokat mentem utána már többen is mondták, hogy ennyit biztos, hogy nem mentek volna utána..


24 évesek vagyunk.

2021. szept. 7. 07:44
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Akkor jobban jártál, hidd el.
2021. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
100%

Vagy valami olyat tett, ami miatt nem lenne képes többé a szemedbe nézni. Ez is egy opció.

Hagyd, hadd gondolkodjon, főjön kicsit a saját levében, amíg eldönti, mit akar.

2021. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Volt. Idén házasodtunk össze. Még a húszas éveink elején ismerkedtünk össze.

Elhívott randira, de 1 hónap után rájött, hogy az ujjhegyetek, meg a friss szakítás és az új randik nem férnek össze az életében.


Aztán 1,5 évvel később ismét össze fújt minket a szél, de online. Amikor személyesén találkoztunk akkor szexelgettünk, meg próbálkoztunk kapcsolattal, de kb 3 hónapig szerencsétlenkedtünk, megint szakított velem.


Aztán pár hónapra rá újra nekifutottunk, és abból lett egy 6,5 éves kapcsolat, most házasság.


Ő a férfi, én a nő.

2021. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!