Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hogy szakítottak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy szakítottak, majd ismét összejöttetek a párotokkal, és másodjára már sikerült megoldani a problémákat?

Figyelt kérdés

Összejöttetek, minden jó volt, majd szép lassan kezdtek előjönni a problémák, ami szakításhoz vezetett. Ám gondolkodtatok mind a ketten és úgy döntöttetek, mégegyszer megpróbáljátok. S második nekifutásra sikerült minden korábban felmerülő gondot megoldani, megbeszélni, most pedig kiegyensúlyozott kapcsolatban éltek.

Kicsivel konkrétabban: velünk is ez esett meg. Volt egy hátráltató tényező a kapcsolatunkban, ami már nincs. Ezért adtam még neki egy esélyt, de most más lett a probléma, és attól félek ez mehet a végtelenségig, azaz mindig lesz valami gondja. Hol ez, hol az.

Van ilyen? Mit gondoltok?


2020. okt. 4. 19:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már fiatalok.
2020. okt. 4. 19:10
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Hát... nálunk sem lett happy end.

Bár megváltozott az első szakítás után, de bennem ott volt a tüske, amin próbáltam túllépni. Aztán a home office időszakban nagyon kibukott más, eddig sose látott probléma/problémák. Szintén semmit se ért a beszélgetés róla, innentől kezdve meg a végső szakítás volt (bár ő próbálta megint újrakezdeni, de én vele soha többet).

2020. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Egy kapcsolat újramelegítve sosem jó.
2020. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Több alkalommal is volt. Vagy a régi probléma jött ki vagy lett új. Volt akivel kétszer kezdtük újra.

Sose a szexel volt gond, az szuper volt mindegyikkel.

2020. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi is megpróbáltuk újból, kb 2x-3x (már nem is tudom), de nem véletlenül lett vége először. Van úgy, hogy két ember nem passzol össze, de azok másodszorra, harmadszorra sem fognak. A legnehezebb az elengedés, azért gondolkodtok rajta ti is, de ezt meg kell lépni és teret adni egy újnak.
2020. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, de az alapprobléma megint feljött és mások is kifakadtak, így többszöri próbálkozás után kénytleen vagyok elengedni, ennek nincs értelme.
2020. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én pont egy ilyenben vagyok benne, de nem tudom, mi lesz a vége.

Én részemről igyekszem változtatni azokon a dolgokon, amiket ő mondjuk úgy, hiányolt.

Viszont azt nem tudom hova tenni, hogy ő hiányolt dolgokat, és ugyanott folytatja, ahol abbahagyta, egyáltalán nem nyit ő magától azok felé a dolgok felé, amiket szakításkor a fejemhez vágott.

Teszem hozzá, ezek olyan "problémák", amik szerintem egyáltalán nem problémák, hanem egy hosszú kapcsolatban már normális. Sőt, szerintem az ismerőseimet elnézve igencsak izgalmas (volt) eddig is a mi kapcsolatunk.

Na most én meg itt állok értetlenül, hogy most mégis mi a franc volt a baj, ha azokat a dolgokat nem kezdeményezi, amiket hiányolt.

Nonstop ezeken kattogok, érik egy komoly beszélgetés vele, mert ez így sajnos nem állapot, és szeretnék tisztán látni ahhoz, hogy a tüskéket minél mélyebbre ássam magamban. De még ez sem garancia arra, hogy ez a jövőben még működőképes kapcsolat lesz így... :(

2020. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 es

Valaki olyannak fogad el amilyen vagy, vagy sehogy. Hidd el ha ezt megoldod, talál mást.

Ha valakiben a változás külső nyomàsra jön és nem bentről akkor az régen rossz.

2020. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször, így baxtunk el jó sok évet. Felesleges.
2020. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8

Nem személyes változásokról van szó. Nyilván ha egy kapcsolatban problémák adódnak, arról beszélni kell és közösen megoldani. Ezzel az erővel akkor minden adandó problémánál mindenki dobbantana és keresne mást.

Nálunk nem is feltétlen problémáról volt/van szó, elég érdekes ezt így megfogalmazni.

Mindegy, majd beszélek vele erről, mert így elég érdekes számomra ez a helyzet.

2020. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!