Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm miután bevallottam neki hogy crossdresser vagyok. De azt nem árulta el hogy mi a baja ezzel, csak h "undorító". Lányok, miért szakító ok az ha egy fiú női ruhákba öltözik néha-néha?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan tudod te.
2021. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Férfiatlan. A nők kb 99%a pedig a férfias férfiakat szereti, amióta világ a világ...
2021. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ezt az elején illett volna tisztázni, mert van, akinek belefér, másnak meg nem. Nekem amúgy semmi gondom nem lenne vele, ha egy ismerősömről tudnám, hogy ez a fétise, de a párom esetében én sem tudnám elfogadni. Ebben az esetben nem egyezne a szexuális kultúránk, ami számomra alap egy kapcsolatban.
2021. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem belefér,írjál.Józsi bácsi64F
2021. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
De, elárulta.Undorodik tőle.Igaza is van.
2021. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Hat en megertem a baratnodet, pedig engem egyaltalan nem zavar ez a cross dressing tema, szerintem baromi erdekes latvany es nokent en is szeretek par ferfi cuccot hordani es keverni is a noi ruhakkal. Az viszont nekem sem ferne bele, hogy peldaul ezt a szexbe is belecsempessze a parom, vagy full nonek oltozve jarkaljon nyilvanosan, vagy velem. En tenyleg nagyon elfogado vagyok ezen a teren, de ha eroltetnem sem menne, ha valoban teljesen nonek oltozne a ferfi parom, pedig tenyleg nem kelt bennem undort. Talan ilyen kardigan, pulcsi az meg nem is zavarna. Sajnos egyszeruen van, akit ez elbol taszit, a baratnod is ilyen. Ameg nem alaz meg miatta es nem kurtoli vilagga, hogy leegessen, addig ezt neked is el kell fogadnod mindenfele ceco nelkul.

Kivulallokent viszont semmi bajom ezzel, aki igy kimegy az utcara is a tobbi itelkezo ember koze, az eskuszom meg az elismeresemet is kivivja :)

2021. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Viszonylag az elején vagyunk még. 3 hónapja járunk. De azért az érthető, hogy nem az első randira való téma. Úgy vettem észre hogy bevállalós, nyitott, hát úgy látszik nem.
2021. szept. 9. 21:51
 8/15 A kérdező kommentje:

6-os köszönöm a részletes választ! Legtöbben csak igen/nem szinten gondolkoznak erről a témáról.

Én a szexbe nem akartam volna ezt belevinni ha ő nem akarja, akkor én se. Utcára szívesen kimennék, de semmiképp se vele együtt. Persze nem bántam volna ha elfogadó, és mondjuk segít sminkelni vagy ilyenek, mert ez így gondolat szintjén izgalmas, de lehet h ez már "sok a jóból" és bennem is fura érzést keltett volna. Mégiscsak a barátja vagyok és nem a barátnője, és ezt a szerepet én nem szeretném felcserélni. Tudom hogy van akit ez izgat, a "nővé nevelés", de engem nem, pusztán a női ruhák érzete ami megfog, illetve az hogyha így teljesen nőnek öltözök akkor egy más ember lehetek. Így kimenni utcára bár még csak párszor vettem rá magamat, egy fantasztikus érzés és nem szexuális érzet hanem egy adrenalinlöket eufória inkább.


Nekem annyi elég lett volna ha tud róla nem ítéli el, de mondjuk ha nem akar úgy látni az engem azzal már én teljesen kibékültem volna. Meg persze ha véletlen mégis meglát akkor ne dőljön össze a világ.

2021. szept. 9. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Beteg egy világ ez, az qrva élet :D
2021. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Homofób, ez van. Nem tudhattad, hogy szélsőjobboldali, nem a te hibád. (LOL)
2021. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!