Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez szakító ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szakító ok?

Figyelt kérdés

A párommal már több éve együtt vagyunk. Bennem már nagyon ért volna az összeköltözés, többször felhoztam neki. Sajnos eddig két külön városban éltünk, ezért még váratott magára a dolog , de úgy látszott év végére össze tudtunk volna költözni. (Adott lett volna, hogy egy városban lehetünk végre, viszont mivel még "élesben" nem volt erre lehetőség, nem tudom tényleg komolyak voltak-e ezek az ígérgetések vagy eszében sem lett volna.)


Majd ez a kijárási tilalom/ korlátozás olyan helyzetet szült amit én nehezen tudok megemészteni. Már lassan harminc éves és eszébe se jutott hogy ezekre a hetekre összecuccoljunk. Ő is a szüleivel és én is a szüleimmel vagyok. Van egy üres házuk ahol ez teljesen megoldható lett volna, hogy most kipróbáljuk milyen az együttélés. Nekem ez nagyon rosszul esett, amikor felhoztam neki, hogy már rég ott kéne tartanunk,hogy összeköltözzünk és neki ebben a helyzetben sem jut eszébe amikor ott az üres ház, akkor persze felajánlotta,hogy költözzek oda...de magától nem is érezné szükségesnek.


Szerintetek joggal érzem úgy,hogy ez nem vezet sehova? Ebből a viselkedéséből teljesen arra következtetek , hogy nem tervez komolyan velem..


2020. márc. 29. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát kényelmes neki az otthon melege, gondolom kevesebb tenni való van ott, mint ha külön költözne veled. Nem akar nagyobb felelősséget vállalni.
2020. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Mondta, hogy oké, menjetek oda, azaz kapnád amit akartál. Most akkor tökönszúrod magad?
2020. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak emiatt nem szakitanek es nem latnek bele sokat. Viszont leulnek vele elbeszelgetni egy ido utan hogy mik a tervei, mit gondol mikor kene osszekoltoznotok
2020. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nulláról összecuccolni egy üres házban korlátozások alatt? Egy költözés nagyon macerás tud lenni, szerintem ezt engedd el.
2020. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hogy érted h nulláról összeköltözni? Van egy kiadó házuk amiben most nem laknak, berendezve,minden adott.


Azért mondta h cuccoljak oda, mert nem akart veszekedni. Nyilvánvalóan nem erre vágyik

2020. márc. 29. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nálam az lenne. Ha komolyan tervezek, a másik meg marhára nem, abból ki sül ki?

Biztos nem várnék több évet, pláne ilyen idős korban. Ha egy éven belül fel sem merül benne az igény, akkor vegye el az anyját.

2020. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben voltam. Semmire nem volt készen 30 éves korára sem, mindig azzal jött, hogy majd megbeszéljük... nemrég szakított velem, mert fél mindentől, ami egy párkapcsolatban szintlépésnek számít. Én azt tanácsolom, inkább dobd ki, még ha beledöglesz is. Lehet akkor kap észbe, vagy ha nem, találsz majd magadnak egy normális férfit!
2020. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi #7! megtörtént
2020. márc. 29. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez ma történt?
2020. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!