Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » ANYÁK, ez szakító ok lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ANYÁK, ez szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Anya vagy. Van egy új pasid, akivel nemrég költöztél össze.

A pasid egy barátja átjön segíteni egy munkában, és találkozik a 16 éves lányoddal. Mikor a lányod és te is kijöttök a szobából, meghallod ezt a beszélgetést:

Barát: "Húúú, te, ez jó kis csaj."

Párod.: "Finom hamvas bizony."


Igen, elméleti kérdés, egy filmben volt, egy könyvben olvastam, anyám kutyája kérte, hogy írjam ki,...bla, bla, bla,


2021. júl. 11. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
A ffiak a tiniket is ffi szemmel nezik.mindegy kinek fia borja
2021. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Fúj.. Azonnal lapát...
2021. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Fuu én kiakadnék. Menjen az ilyen a pitsába, kopjon a lányom közeléből. Meg az enyémből is.
2021. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Atyaeg.

AZONNAL lapat, valoszinuleg egy eletre kiabrandulnek minden ferfibol.

2021. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nincs lányom de ha belegondolok, hát ez undorító. Repülne a pasi. És meglepődnék magamon hogy ilyen rosszul választottam, és hogy nem vettem észre eddig. Magyarul szégyellném magam hogy ilyen alja pasit tudtam csak összeguberálni.
2021. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem is kérdés. Menekíteném a lányom a közeléből. Ki tudja, mit kezdene vele, ha egyszer netalán kettesben merném őket hagyni. Gusztustalan.
2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
A többi annyiban kulonbozik csak hogy nem mondja ki
2021. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Minden pasi megnézi a fiatal csajokat, max nem mondja ki nyiltan. De az, hogy valaki beszél róla, még nem jelenti azt, hogy egyből rá is mozdulna amint van lehetőséáge rá.
2021. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Én egyszer belefutottam egy pasiba(lányos apa), aki lekoptatott egy 19 évest, mert még annyira gyerek volt az ő 26 éves apuka énjéhez és a lányát látta benne. Szép csaj volt, én 24 voltam, a srác is helyes volt.


Tudom, hogy vannak rendes férfiak, csak a többség tetű. Úgy kell guberálni, hogy kifogj egy normálisat, aztán imádkozni kell, hogy meg is tudd szeretni, mert nem az alapján vonzódunk másokhoz, hogy mennyire rendesek!..Igen, nem kérdés, repülne, meg sem akarnám beszélni a dolgot, valószínűleg ordítanék is vele vagy megcsapkodnám, megdobálnám azzal, mai épp a kezem ügyében van. Az ilyeneket el kellene égetni. EGÉSZSÉGES felnőtt nem gerjed lánya korabelire! Mi nők is azért nem akarjuk megdugni az izmos testű, hibátlan bőrű tinisrácokat, fiatal felnőtteket, mert gyerekek! Akkor is, ha nekünk nincs, egy szülőben vagy nevelőszülőben(ha ott lakik az!) kellene, hogy legyen szülői gondoskodó ösztön.. pláne ha látta felnőni a gyereket, ismerte 8-10-14 évesen is, akkor meg pláne!

2021. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Hú🥺 kérlek titeket anyák mindenképpen dobjátok az ilyen pasikat. Én is egy fiatal lány vagyok és nem szeretném, ha ilyen emberrel lenne az anyukám 🥺
2021. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!