Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik szabadultak meg több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szabadultak meg több éves bántalmazó kapcsolatból, mennyi időbe telt, amíg fel tudtátok dolgozni és újra tudtatok bízni?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú kapcsolatom szakadt meg. Bántalmazó kapcsolat volt, lelkileg nagyon terrorizált. Azért húzódott sokáig, mert nagyon féltem lépni bármit is, végül ő dobott messengeren egy mondatban, mert nem tetszett neki, hogy már megpróbáltam szembeszállni vele és számon kérni a viselkedését. Annyira befolyásolt és olyan szinten lehúzta az önbizalmamat, hogy még mindig a fejemben hallom a bántását. Olyanokat mondott, hogy becsüljem meg jobban, mert ahogy én kinézek úgysem kellenék senkinek én meg elhittem neki és olyan szinten hallom még most is a hangját a fejemben, hogy nem merem elhinni, hogy engem lehet szeretni, pedig úgy néz ki, hogy lenne aki szívesen lenne velem de rettegek tőle, hogy mi lesz, ha ő is ugyanilyen és megint így járok. Szakember már természetesen foglalkozik velem emiatt, de jó lenne már ettől az érzéstől megszabadulni.


Akik voltak esetleg hasonló helyzetben, mennyi ideig tartott amíg sikerült feldolgozni és tényleg újra élni? Tudom, hogy nincs erre meghatározott időtartam, csak kíváncsi vagyok.



2021. szept. 16. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

5 év után még mindig nem sikerült teljesen sajnos :(

Azóta is képtelen vagyok normális, tartós párkapcsolat kialakítani, megtartani :(

2021. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cseppszi ***** válasza:
100%
Személy függő. Ha találsz olyan valakit akin érzed, hogy úgy szeret, hogy bármit megtenne érted az eltörli az előző házasságban átélt csalódásokat. Nálam talán 1 hónap se kellett és kiseperte teljesen és végleg - igaz "csak" verbálisan voltam bántalmazva de 5 évig ...
2021. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Szerencsére" én is csak verbálisan voltam bántalmazta, de úgy sajnos sokszor.
2021. szept. 17. 00:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 évig férfi közelében sem voltamm
2021. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!