Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, összejött valaki mással de még mindig nézegeti instagramon a történetemet ha kirakok valamit, miért lehet ez ?

Figyelt kérdés
Azt mondta nagyon utál engem és hogy röhejes vagyok, ennek ellenére folyton nézi instagramon amit kiteszek (szomorú szerelmes videókat/idézeteket) én igazádiból nem bántottam békében váltam el tőle de Ő ennek ellenére "utál" elvileg, összejött valakivel de már vele sincs valami jóban most, miért csinálhatja ezt ??? Valaki segítsen, én még mindig nagyon szeretem, próbáltam vele beszélni élőben de mondta hagyjam békén.
2021. szept. 24. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy nézi a kontentjeidet online, még nem jelenti pozitívat a te irányodba. Az is lehet, hogy azt nézi, kapcsolatosak-e ő vele a posztjaid és ez egyfajta validáció számára, mintha szerelmi vallomást kapna továbbra is, eteti az egoját, elismerés, hogy mennyire hatott rád, "szóval ő jó nő, de amúgy te meg kopjál már le" , kapásból ez ugrik be.

Ne posztolj semmit.

Én is átestem szakításon és bennem volt a vágy, hogy kiadjam magamból, ki a világba, hátha kapok valami visszhangot, vagy hátha hatni fog a másikra, de nem. Rájöttem, hogy nem is fog hatni, + másoktól is hallottam hasonló sztorit, ahol velem ellentétben a srác végül posztolt és hogy mennyire kiröhögte az ex barátnője, szánalommal nézte a cuccait és csak etette az egoját hogy ő mennyire jó nő, hogy ő ilyet is kivált a másikból. Ezt megtudva, rohadtul nem akartam még + ilyen élményt adni a másiknak.

Csend. Beszéld ki max a barátaiddal 4szem közt.

Aztán ha jobban vagy, posztolj olyat, ahol boldog vagy, ahol olyat élsz meg, amiből ő kimarad és akár mással osztod meg azt a pillanatot. Legjobb visszavágás, ha boldog vagy ő nélküle.

2021. szept. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Fogad el, van is neki más, nem tudsz csinálni semmit.

Az meg semmit nem jelent, hogy megnézi.

2021. szept. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kezdtem el szomorú idézeteket/videókat posztolni, mert Ő is ezt csinálja mikor szomorú, sőt még most is, tiktokra olyan videókat is kitett ahol sír, többet is, igaz nem miattam, de ennyiből akkor Ő nem nevetséges ??? Épp ez az hogy ugyanazt csinálom amit most Ő, előtte sose csináltam ilyet, csak most direkt mert ő is ezt szokta ha szomorú. Szóval furcsa ez a dolog... Továbbra sem értem mit akarhat
2021. szept. 24. 05:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi van e csajod hogy lexen mit irigyelni meg min sopánkodni
2021. szept. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De, ő is nevetséges. Az ilyen tini drámák alapvetően elég nevetségesek, huszonévesen pedig kifejezetten szánalmas, aki ilyet művel.

Egyébként meg tiltsd le, ne nézegessen, te se őt, és foglalkozz a saját életeddel, haladj előre.

2021. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, de én is végig szoktam pörgetni az insta sztorikat és olyan emberé is be szokott csúszni, akit amúgy nem kedvelek. Nem lehet, hogy többet látsz bele?
2021. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem van valami betegsége agyban.. csak észre vetted, hogy nem 100-as a csaj ?
2021. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!