Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van pozitivan vegzödö történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pozitivan vegzödö történetetek, ilyen esetben , ha a pasi nem vonzott mint férfi , de mégis összejött a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem vonz a pasi, akivel találkozom, söt , néha viszolygok töle....

Mégis tart a kapcsolat egy hónapja, amúgy elég jól kijövünk, csak elegge idegesit , ahogy lóg rajtam, egesz nap.

Nem szeretem, a szexben azert kielégit.



2020. aug. 23. 09:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Régen ilyen pasi még sóförömnek se kellett volna, egy makogó proli , de már én sem vagyok a régi
2020. aug. 23. 09:05
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem csak egyetlen kérdésem van hozzád:


Mikor ért véget, és hány éves volt az előző kapcsolatod?

2020. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni. Alap
2020. aug. 23. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Hogy végződhetne pozitívan, ha már most undorodsz tőle? Idővel ez csak rosszabb lesz. Ilyenbe csak kétféle nő megy bele. 1. Aki nőben a legalja, de kapcsolatfüggő beteges mértékben. 2. Aki nőben a legalja, de kell mellé egy eltartó, mert egyedül éhen hal.

Melyik vagy?

2020. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
A két kérdésed alapján azon csodálkozom, hogy bárki is szóbaáll veled! Vagyis még mást is csinál. 😁
2020. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Birom az embereket többségét, ahogy ontják ki magukból önös mocskukat névtelenül egy noname online oldalon,ahol azt hiszik, hogy senki nem látja őket és belső fortyogásukat egy olyan személy felé akit maguknál gyengébbnek hisznek, aztán jön a pofára esésük.
2020. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
*Birom a gyáva, hulladék embereket többségét
2020. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi lett a cukorbeteg házas hapsival? :D Üdv újra itt.
2020. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Édesem a dolog végtelenül egyszerű. Mennyit keres? Ha annyit amennyiből vígan elvagy akkor nem kérdés - vetesd el magad vele feleségül, idővel legyél frigid felé és miközben Ő dolgozik, te kereshetsz magadnak olyan pasit, akivel titkon jól érzed magad. Ha meg nem keres annyit, akkor már rég repülnie kellett volna. Érzelmek? Attól, hogy megnézel egy filmet, ami hol megnevettet, hol izgalmat vált ki belőled, hogy elérzékenyít, vagy megrémít még nem fogod akarni összekötni az életed a TV-vel. A pasik is csak olyanok, mint egy film. Te döntesz mikor adod be a végefőcímet. Egyébként is olyanok, mint a kacsák a tóban - ha elkezdesz kenyérdarabkákat dobálni, azonnal odasereglenek.
2020. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó! Gyökér vagy :D
2020. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!