Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok CSAK a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok CSAK a szex (hiánya) miatt?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, el is vagyok jegyezve, és nagyon szeretjük egymást. Viszont már vagy fél éve nagyon ramaty a szexuális életünk. Konkrétan mindig nekem kell nyaggatnom, es mindig ossze is veszunk, hogy én nem értem meg, hogy nagyon stresszes neki a meló, ilyenkor kiabál is velem, vagy rám kenina dolgot, pl. azért nem szexeltünk ma, mert én tanultam, nem akart megzavarni. Mindig van valami kifogása, de már kezdek belefáradni, átlagosan heti 1x vagyunk együtt, de sajnos ez egybördög kör, mert a riktaság miatt elég rövidek a menetek. Már túl vagyunk a nagy besélgetésen, vasárnap beszéltük meg, de azóta megint nem volt egyszer sem.

Haverozni bezzeg haverozik heti 3-4x.

Mit tegyek?

(25 évesek vagyunk)


2021. okt. 7. 23:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem csak a szex hiányával van gond, hanem a kommunikációval is. Lépj tovább és hagyd.
2021. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
röviden: igen
2021. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudsz tenni semmit. Nem lesz több szex ezt már most megmondom. Ő valószínűleg kezd kiszeretni belőled azért haverozik feszt. Már ha tényleg haverozik.....ennek a kapcsolatnak előbb vagy utóbb vége lesz mert ő nem hajlandó tovább beletenni az egészbe.
2021. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
13%
Elvagy jegyezve? Igen. Akk miért sirsz? Bezzeg ha a nő szokik le a szexről mert elérte amit akart (eljegyzés) az rendben van, az tuti a férfi hibája tartson szeretőt.
2021. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Tedd fel magadnak a kérdést: így akarsz leélni egy életet, erre vágynál, ettől lennél boldog? Mert ez nem lesz jobb. Kihűlt a kapcsolatotok érzelmi része, még dugtok néha, de már inkább csak lakótársak vagytok. Elbeszéltek egymás mellett, te mindent hibáztatásnak vélsz, ő meg mindenért is hibáztat. Ott tartotok most mint mások 20 év sz.r házasság után. Inkább bele se kezdjetek, előzzétek meg a bajt, ne az ügyvédek zsebét tömjétek.
2021. okt. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
En siman szakitanek
2021. okt. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%

Amikor én nem kívántam annyit a párom, már múltak az érzelmek, de a kötődés megvolt. Ezért hiába nem akartam vele szexelni, azt akartam, hogy a felesége legyek és gyereket szüljek neki, mert a kötődés az évek alatt azért megvolt, illetve a szerelem halvány emléke is összeköt.


Én férjhez mennék így:) Később ha változnak a dolgok, akkor úgysem lesz időtök dugni, akkor majd jobban fog vágyni rá. Egyébként nekem masztizásra volt igényem, csak rá nem. Mondjuk az ágyban nem volt jó nekem kb csak kétszer az évek alatt, és már a hideg kivert attól, hogy tudtam mi lesz a szex menete.. Hozzámnyomja a farkát kifliben, megfogdossa a mellem, belecsókol a fülembe és megbökdös a farkával, majd megpróbálja betenni. Vagy rácuppanok és szex, vagy hagyom neki és úgy szex..


100ból 95x így volt. Ezzel a szexszel én nem akartam semmit hosszabb távon, de ha jó lett volna a heti egy, nekem teljesen oké lett volna így a kapcsolat! Neked minden alkalomnál van orgazmusod? Ha igen, tartsd meg a pasit!

2021. okt. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Ha jó lenne a kapcsolatunk és tényleg csak ennyi problémánk lenne,akkor én nem.

De én már 50 felé járok.

Még így is azt mondom,hogy ahhoz tényleg, minden szempontból nagyon jól működő kapcsolatnak kell lennie,hogy egy ilyen fontos dologról le tudjon mondani egy olyan ember,aki még azért vágyna rá.

Hidd el nekem,hogy a te kapcsolatod az meg sem közelíti az elfogadhatót.A jótól pedig fényévekre van.

25 évesen,4 év kapcsolat után ennek még akkor is működnie kellene,ha már nincs szerelem,de ennyi idősen még a legaktívabb időszakot kellene élni.

Más az igény nálatok

Ráadásul ez a kisebb probléma.

Az hogy ez nem megbeszélés,hanem veszekedés nálatok az egyik fő probléma.Ami viszont még ettől is rosszabb,hogy ahelyett,hogy elmondaná mi a gondja téged állít be hibásnak.

Ez csak rosszabb lesz.

Ráadásul az,hogy egy ilyen fontos dolgot nem tudtok úgy kezelni,hogy megfelelő legyen elég jól mutatja,hogy bármilyen jellegű problémátok is lesz az életben sosem fogtok normális megoldást találni,ha eltérő vélemények van.

2021. okt. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az a tapasztalatom ha nincs szex akkor az azt jelenti hogy valami probléma van a kapcsolatban. Én ha már úgy éreztem hogy nem működik a kapcsolat, valami hiányzik belőle, nem kapok elég szeretetet, ellaposodott akkor a szexet sem kívántam már a párommal. Fordított esetben ha minden rendben volt akkor a szexuális életünk is.

Úgyhogy ez már veszett ügy szerintem, főleg hogy inkább a haverokkal van.

2021. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
6%
Erre való a szerető .
2021. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!