Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok amiatt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok amiatt ha a kapcsolatotokban nem működne a szex?

Figyelt kérdés

Az exeimhez képest vele majdnem tökéletes minden, a világon mindennél jobban szeretem akivel tökéletesen passzolunk. Nekem nagyon sok szeretetre van szükségem amit meg is ad teljes mértékben, sokat bújunk egymáshoz figyelmes is nagyon egy szavam se lehet rá. Viszont semmi szenvedély nincs köztünk, hiába a sok ölelés, puszik, de szex az pl 3 havonta egyszer. Nem újkeletű a dolog, ő egyszerűen ilyen. Inkább bújik hozzám és nézünk filmet, mint vadul egymásnak esnénk. Szívem szakad meg ha a szakításra gondolok, de ez a kevés szex nem valami jó. Próbáltam beszélni vele erről, de ő azon a véleményen van, hogy neki nem fontos a szex.


Ő31/F én24/L


2018. febr. 5. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
"Exeidhez kepest", sajnos ez a baj kisholgy. A TOBBES szam!
2018. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 barátom volt előtte. Nem hiszem, hogy olyan sok lenne
2018. febr. 5. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Huha ilyen fiatalon csak ennyi? Mi lesz később? Teperd le te, lehet neked kell irányítanod. Viszont ha neked ennyi az igényed, neki meg jóformán nincs akkor ez hosszútávon nem fog működni.
2018. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem fog működni hosszabb távon. Egy idő után amikor már nagyon megszokott lesz minden akkor az ölelések és puszik is ritkábbak lesznek.

Ha már most milyen akkor előre temethető a dolog. Néha azért kell az, hogy az egyik fél spontán leteperje a másikat ahogy a szex is.

2018. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Próbáltam beszélni vele erről, de ő azon a véleményen van, hogy neki nem fontos a szex. " Igen és erre kell rákontrázni, hogy rendben, de nekem még fontosabb, mint három havi egy alkalom. Tudunk közös nevezőre jutni mindkettőnk megelégedésére, vagy vergődjünk még egy kicsit aszimmetrikus kapcsolatban szakításig? Ettől talán fejéhez kap.

31/f

2018. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha Te kezdeményezel, akkor mi a helyzet? Leállít?
2018. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Volt is rá példa, hogy ezért szakítottam egy pasival, alig 1 hónap járás után. Bőven ráérek 50 év házasság után hozzászokni a kevés szexhez, vagy a hiányához. Biztos nem temetném el magam fiatalon ami a szexuális életet illeti. 32/N
2018. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szakítottam is.


Nem vagyok nyúl, de az, hogy valaki két hétig hozzám se érjen, és akkor is másfél órába teljen, mire elmegy, és rám meg szrik... na, ne.

2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nagy baj azt mondja ,hogy neki elég .. mi az hogy meri azt mondani neki elég????? Ne mondjon ilyent !! Mert ez azt jelenti telejesen önérdekü ! Ha az egyik fél hiányol valamit a másik tegyen érte , de ő legyint erre ! Ezt nem kell neked elviselned ! Az egészséges élethez kell a szex ennyi idős nőnek ! Ha nem fordul a kocka , akkor hajitsd ki ! Fàjni fog de jobb előbb mint késöbb !
2018. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!