Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom elméletileg jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elméletileg jövő szeptemberben kimenne külföldre tanulni, ahova én sajnos valószínűleg nem mehetek vele, ti már most szakítanátok vagy megvárnátok még mi lesz egy év múlva?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, szerelmes vagyok belé...ezért is nagyon sokat gondolok erre. Ti hogy látjátok?
2021. okt. 31. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szakítani? Gondolom Erasmus, csak egy évről van szó, ezt ki lehet bírni.
2021. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem...3 év
2021. okt. 31. 11:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem lehet előre tervezni. Egy évig meg sok dolog történhet, lehet el se megy. Viszont én nagyon ellene vagyok a távkapcsolatnak, akkor tuti, hogy szakítás lenne belőle, ha kimenne a párom.
2021. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Várnék.
2021. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mehetsz vele? Egy év alatt megtanulhatod a nyelvet, építhesz kapcsolatokat, kereshetsz munkát.
2021. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert min. 2 millió forint kint egy félév + lakhatás + kaja + egyéb kiadás. Továbbá már két éve jogot tanulok itthon és Angliába kimenni azt jelentené, hogy kb. b@szhatom, amit eddig megtanultam, illetve egyetemre költöttem, mert teljesen mást tanulnak ott. Sokkal nagyobb áldozat lenne nekem kimenni oda. Meg sem tudnám szerintem oldani. Erasmus sincs már Angliába a Brexit miatt. Mindennek utánanéztem és nem valószínű, hogy megoldható számomra.
2021. okt. 31. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy párt, 4 évet voltak Anglia-Magyarország távkapcsolatban, kibírták, aztán összeköltöztek és azóta is minden rendben velük. Szintén egyetem miatt kerültek távkapcsolatba.


Szóval ha szereted és úgy érzed megéri, akkor még adj esélyt és ne szakíts ameddig minden jó köztetek.

2021. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Én kivárnám, hogy mi történik.
2021. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogyha kimegy lehet a Covid miatt nem is látnám hónapokig a lezárások miatt.
2021. nov. 1. 10:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek hülyeség lenne meggyőzni, hogy más országba menjen? Máshova talán még én is meg tudnám oldani :))
2021. nov. 1. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!