Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hónapja nem találkoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja nem találkoztam a fiúval, s sajnos, hogy szeptember közepéig nem is fogunk. Mindennap gondolok rá, meg álmodozok róla. Mit a teenő ilyenkor? Mit csináljak, hogy tereljem el a figyelmem, s ne csak Rajta járjon az eszem? 15L

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, de sajnos a nyári vakációban nem láttam, mivel távol lakunk egymástól. Számom nincs meg tőle, a facebookon pedig nem aktiv. Nem szeret ott beszélgetni.
2013. aug. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj rám!
2013. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor várj

bár ha még a számát se tudod és nem is beszélgettek, nem hiszem hogy te is tetszenél neki

2013. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Élőben sokat szoktunk beszélgetni, meg egyszer meg is ölelt. Hülyéskedni is szoktunk, egyszer elkisért haza, érdeklődött felőlem.
2013. aug. 7. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hááát, ezt nem lehet elterelni...! Én durván felnőtt vagyok, és én sem bírok dolgozni, állandóan fantáziálok róla amíg találkozni tudunk... :) Ez van...
2013. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha elkalandozik a gondolatod harapd meg a szád szélét vagy bökd meg az 1ik újjad így valószínűlg egyből a fájdalomra gondolsz és nem a srácra. Hosszabb távú ön kínzás után kimondottan utálni fogod...
2013. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha magányos vagy nélküle és ezért gondolsz rá a barátokkal lógás segít. Amúgy az elgondolkodtató filmeket is javaslom neked, az olyanokat amik mély jelentéssel bírnak... néha túl hatásosak is, a filmen kívül nem tudsz másra gondolni utánuk 2-3 óráig. Ha pedig ilyen "rohamod van", hogy még a szokottabbtól is többet gondolsz rá,és ez már fel is tűnik, olyan dolgot tudok gyors megoldásnak javasolni, hogy kezdj koncentrációt igénylő feladatokba. Azon belül is olyanokba amiket "elrontassz" ha nem figyelsz eléggé. Nekem a hangszeren játszás, az online sakkórás sakkozás és a számítógépes időre menő memóriajátékok a kedvenceim.
2013. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!