Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudnám az ingóságaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugi1994 kérdése:

Hogy tudnám az ingóságaim elhozni ha a másik fél nem engedi?

Figyelt kérdés

Van egy kétéve tartó kapcsolatom ami megszűnni látszik. Egy éve lakunk egy háztartásban életvitelszerűen, én költöztem a páromhoz.

Nem engedte hogy a tartózkodásihelyem bejelentsem hozzá így papír alapon semmi bizonyítékom hogy ott éltem egy évig. Rá akart venni hogy egy váltás ruhával menjek el és ha úgy van kedve akkor valamikor talán elmehetek a többi holmimért. Nem kis mennyiségű bútorról és gépekről van szó, konkrétan a háznak több mint a fele az én bútoraimból lett berendezve. Szerettem volna ha készítünk egy leltárt (mivel az ingóságok jelentős részéről már nincs meg a számla) és tesz egy kézzel írott nyilatkozatot miszerint elismerni hogy a leltáron szereplő ingóságok az én tulajdonomat képzik, ebbe viszont nem hajlandó bele menni. Nem merek költöztetőt hívni mert meg fenyegetett hogy ránk hívja a rendőrt, önbíráskodás miatt pedig fel jelent. Attól tartok ha így el jövök onnan akkor nem lesz hajlandó vissza adni a dolgaim, se bejelentve nem voltam oda semmi papírom nincs ami igazolja az ott eltöltött egy évem.

Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Tudna valaki tanácsot adni?



2021. nov. 10. 20:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sajnos sok mindent kp val fizettem, egy részét rendeltem arról ki tudom nyomtatni az elektronikus számlát. De van amit kézalól vettem használtan,és van amit üzletekben kp val és nincs meg a számla.

Ha addig akarnék kipakolni amíg nincs otthon a szomszédok egyből hívnák.

A másik amitől tartok az, az hogy valóban önbíráskodás miatt fel tud esetleg jelenteni vagy ami rosszabb hogy ki hívja a rendőröket hogy idegenek pakolják ki a házát, lakcím kártya híján pedig megint csak érdekes szituáció lenne

2021. nov. 10. 21:33
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
#÷9-es vagyok. Sajnos elírtam a hozzászólásomban. A #6-os hozzászólásával értek egyet!
2021. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12.


Eredetileg nem írtad el, csak töröltek egy prosztó választ az elejéről.

2021. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
A szonszédok tudják tanusitabi hbte ott éltél
2021. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Onbiraskodas az ha velt vagy valos dologert te bunteted a masikat.


Az h elviszed a cuccaid az nem ez a kategoria 🙂


Hivj koltoztetot pakolj be es ha megjelenik es akadekoskodik hivj rendort.

2021. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm mindenkinek a válaszokat,Sokat segítettek és adtak némi önbizalmat ezzel a helyzettel szemben
2021. nov. 11. 00:16
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Üzeneted van amibe azt irja h nem adja a vissza a cuccaidat? Azbis neked jó pont ha le van irva h tudja h az a tied
2021. nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Hangfelvételt tudnék csinálni de úgy tudom hogy jogilag ez macerás.

Mindenképp felkeresek egy ügyvédet és meg látom hogy mit tud tanácsolni.

2021. nov. 11. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!