Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Ha ti szakítotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ti szakítotok a lánnyal, de végül megbánjátok, miért nem keresitek?? Mennyi idő után kezd el hiányozni? Mennyi idő után bánjátok meg?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem 3 honap utan kezdett el irogatni, de csak a szex miatt, kapcsolatot már nem akart.
2021. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Nézd, ha ő hisztiből mindig szakít veled, akkor talán neked is fel kéne fognod, hogy ez nem megy nektek és megpróbálni túllépni. A másik, hogy amikor ő próbálta volna megbeszélni, te elküldted, aztán most meg sírsz, hogy miért nem keres..🤦🏼‍♀️
2021. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor is hisztibol szakítani az mi már....
2021. nov. 12. 21:29
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
Én akkor szoktam szakítani valakivel, ha már úgy érzem mindent megtettem és felesleges tovább erőlködnöm, ilyenkor már teljesen elegem van. Utána nem szoktam újra kezdeni. Nyilván engem is megvisel a dolog, és padlón vagyok de majd elmúlik. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. A másik verzió amit leírtál "hisztiből szakítás" talán azért csinálja, mert még fiú és így akarja felkelteni a figyelmedet hogy változtass azon ami miatt szakított.
2021. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Néha van olyan, hogy valamit túl reagálok. Ha nagyon fontos számomra az illető és tényleg szeretem és hiányzik és valóban csak én reagáltam túl, akkor akár 30 perc múlva is írok neki. Elvileg csak fontos azért nekem is. De nem mindegy mi volt az ok. Ha olyan akkor úgy se tudnék megbocsáltani. Ha meg tényleg csak felhúztam magam akkor meg nincs gond részemről.

A hosszútávú boldogságom fontosabb, mint az egóm.

2021. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ő úgy próbálta megbeszelni, hogy azzal nyitott "Nagyon haragszom rad!" . Semmi köszönés, semmi. Mint kiderul arra ertette a haragját, hogy életemben eloszor az 5 év alatt kimertem állni magamért vele szemben. Eddig mindig inkább csak nyeltem és nem szóltam vissza, mert féltem a szakításaitol. Többször volt már.
2021. nov. 12. 22:06
 17/21 A kérdező kommentje:
(másnap reggel keresett, az kimaradt)
2021. nov. 12. 22:06
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A normális kommunikáció megvan köztetek? Szánjatok időt rá hogy megbeszéljétek!
2021. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

Azt gondolom, hogy ezèrt a kapcsolatèrt nem kár, jobb hogy vège lett.

Lèpj tovább.

2021. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
gondolod?
2021. nov. 13. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!