Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Előfordul olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wannabeapro kérdése:

Lányok! Előfordul olyan, hogy utólag megbánjátok, hogy friendzone-oltatok egy srácot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De csak évekkel később, “érett fejjel” döbbentem rá.

2021. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy fiú, régen, aki nagyon belém volt zúgva. Nagyon helyes volt, jóképű, viszont fiatalabb, és ez akkoriban annyira nem imponált (most épp fiatalabb barátom van:D), emellé a családja is nagyon zűrös volt (az anyja szószerint elmebeteg volt, és az apja is fura volt) Próbáltam nyitni felé én is, egyszer egy iszogatás után pettingeltünk is, de valahogy nem éreztem azt, hogy össze akarnék vele jönni. Idősebb fejjel ezt később megbántam. Évekkel később beszéltem vele, és elképesztő, hogy milyen változáson ment át negatív értelemben. Egy felfuvalkodott beképzelt paraszt lett konkrétan, és nyoma sem volt annak az aranyos srácnak. Azt éreztem, hogy ha anno adok neki egy esélyt, akkor lehet, hogy jobb irányba tudtam volna terelni, így némileg, indirekt módon közöm van ahhoz, hogy ilyenné vált.
2021. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem bántam meg. Sajnálom persze, ha az érzés nem kölcsönös, de ezt nem tudom kierőszakolni magamból, sajnos.
2021. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert ha nem jött felé a szexuális vonzalom, akkor nem jött.
2021. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem. Csak azt, hogy összejöttem olyannal, akivel max barátság kellett volna.
2021. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Ha nem vonzódok hozzá, később se fogok. Amúgy én nem friendzone-olok senkit, hanem elutasítom. A friendzone a ti hibátok, ti szívatjátok magatokat azzal, hogy olyan nővel "barátkoztok" akitől többet akarnátok. Bennem nőként is van annyi tartás, hogy aki elutasított, azt utána már látni sem akarom. Pedig szokták ajánlgatni, hogy beszélgessünk továbbra is, mert hiányoznak a beszélgetéseink. Hát nem.
2021. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár én sem gyűjtök barátokat, főleg ha többet akart, mindenkinek az a jobb, ha nem vagyunk benne egymás köreiben. Én is azt bántam meg, amikor összejöttem olyannal, mert olyan rendes ember, akihez nem tudtam vonzódni. Kettő tized másodperc alatt fel tudom mérni, hogy vonzó-e, ezt követően jöhetnek a belső értékek. Egyik sem fontosabb a másiknál, de párkapcsolatban, ahol fontos a vonzalom, az az alap.
2021. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, aki lepontozta az amúgy teljesen szubjektív válaszomat, az elárulja, hogy miért nem volt hasznos a válaszom? Mármint maga a lepontozás ténye hidegen hagy, csak kíváncsi vagyok, hogy mi jár ilyen emberek agyában:D
2021. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
8 Én nem pontoztalak le, hiszen a válaszod hasznos volt. (bár nem barátzónás helyzetre vonatkozott) De nem értettem egyet azzal amit leírtál és sokan gondolom egyetnemértő gombnak használták a hasznossági indexet. Ugyanis helyes volt a megérzésed, hogy nem volt közötök egymáshoz. Aki felfuvalkodott, beképzelt paraszt lett, abban csíráiban ez már akkor is megvolt csak nem volt még meg hozzá a kellő önbizalma, de látod, jött az magától is. Azt hiszed, mellett más lett volna? Ez annyira naiv, buta női elképzelés.
2021. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Egyébként nem voltam friendzoneban soha. Nem is tervezek bekerülni. De a klasszik "tartsuk a kapcsolatot barátként, mert szimpatikus vagy" már megvolt. Aztán soha többé nem beszéltünk..

Ezt egyébként szintén nem értem. Gondolom ez az elutasítás egy "kedves" módja akarna lenni. De marhára nem az.. Sokkal kevésbé bántó az ha egyenesen megmondja, hogy nem akar tőlem semmit.

2021. júl. 2. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!