Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szoktatok csinálni, ha ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni, ha ki vagytok borulva?

Figyelt kérdés

Szakítás 5 éves kapcsolat után, már vagy fél éve történt, volt amikor kedvem is volt utána ismerkedni, de ma nagyon rosszul érzem magam, egyedül. Általában sikerül lefoglalni magam, nem gondolni rossz dolgokra.


28/F



2021. nov. 12. 23:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Leiszom magam.
2021. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%

Már a piát se kívánom. Alig eszek, és csak fekszek. Néha írok neki, most azt tervezem, hogy alig fogok enni, és megírom neki, hogy rosszul vagyok.


31 F

2021. nov. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi őszinte válaszokat, de inkább megoldás centrikusan szeretném ha megközelítenék a kiírt kérdésemet.
2021. nov. 12. 23:39
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Magamra szóltam, hogy felnőtt, értelmes, okos, értékes ember vagyok és tegyem azt, ami helyes. Majd lefeküdtem aludni és másnap felkeltem és tettem a dolgom, majd harmadnap is. Akkor voltam 25. 2 évvel később már boldog párkapcsolatban éltem. Ennek előfeltétele volt, hogy rendbeteszem az életem és akkor is tovább megyek, ha úgy tűnik, hogy lehetetlen. Minden nap 1 lépés. Nem kell több!


2-es: szánalmat ébreszteni a másikban vagy idegesíteni miért jó? 31 évesen azt gondolnám, hogy fel lehet mérni, hogy a viselkedésed óvodás.

2021. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy semmi baj nincs a kiborulással, ha időkorlátos és tudatosan húzol határt. Tehát most van 23:41. 00:30-ig mehet minden, bőgés, csoki, párnapüfölés, szidalmazás, önsajnálat. Aztán 00:31-kor jéghideg zuhany és alvás. Holnap pedig felkel a nap, mély levegő és folytatod az életed!
2021. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
4es: Máris jobb kedvem lett. Ennyi emlékeztető bőven elég is volt. A kiírt kérdésemet megválaszoltnak tekintem. Köszönöm :)
2021. nov. 12. 23:43
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
"Ez ma nagyon szar, de holnap jobb lesz" engem mindig átlendített a hullámvölgyeken. Egy kiadós alvás csodákra képes. Aztán fokozatosan (szó szerint) kihevered a fájdalmat.
2021. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy :D örülök, ha segített! :)
2021. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
iszok
2021. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igen segített. Igazából már pont kifele jöttem a szomorúságból. Az első válaszoló pontosan megvilágította, hogy mit nem szeretnék csinálni, amúgy se az én stílusom, közben rájöttem, hogy valami jóféle megoldás felé szívesebben ácsingózom, akkor jöttél te, és berúgtad a gólt. :)

Kicsit nehéz délután van mögöttem, kikosaraztam/kikosarazott valaki(t). Aztán most emésztem a történteket. Végül is ilyen közös megyezzéssel féleségre jutottam magamban végül.

Csak fel kellett dolgozni, és máris jobb kedvem lett.

2021. nov. 12. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!