Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szoktatok csinálni, ha ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni, ha ki vagytok borulva?

Figyelt kérdés

Szakítás 5 éves kapcsolat után, már vagy fél éve történt, volt amikor kedvem is volt utána ismerkedni, de ma nagyon rosszul érzem magam, egyedül. Általában sikerül lefoglalni magam, nem gondolni rossz dolgokra.


28/F



2021. nov. 12. 23:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

[link]


Arra gondolok, hogy "kicsit jobb lesz holnap". És amúgy ez igaz is. Fel a fejjel! 😊

2021. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszi a zenét, kedves vagy. :) És már holnap van, csak egy kicsit még aludni kell előtte. :)
2021. nov. 13. 01:06
 13/27 anonim ***** válasza:
Hát igen, de majd "holnap-holnap" (alvás után) még egy kicsit jobb lesz 😉. Amúgy ez a dal mindig erőt ad nekem a rosszabb napokon, gondoltam hátha neked is segít.
2021. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát... Most épp nem lett a kedvenc számom. Az első pár mondat kb a nyomorba döntött. Kb. lerombolta azt amit az utolsó pár órába sikerült felépítenem. De mindegy, már összeszedem magam. :D
2021. nov. 13. 01:32
 15/27 anonim ***** válasza:

Ó basszus, ne haragudj 🥺.

Mondjuk sokan mondták már, hogy kicsit depis a zenei ízlésem, de ez a dal nekem tényleg más értelmezésben él a fejemben. Bocsánat, eszem ágában sem volt még jobban lehúzni. 😔

2021. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. Megmaradok, és a segítő szándékot is értékelem.
2021. nov. 13. 01:50
 17/27 anonim ***** válasza:

Szió kérdező! Hogy vagy? "Kicsit jobb lett"? 🙂

Most küldök megint egy dalt, régebben ez volt az " ébredős zeném". Nyugi, ez tutifelvidít majd 😉.

(Amúgy a félreértések elkerülése végett, én is nő vagyok, nem egy kanos pasi, aki így próbál becserkészni 🙂).


[link]

2021. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ez is a szakítás utáni időszakról szól, de én mindig mosolygok rajta, sőt, táncolok is rá (ha senki nem látja 😂). Csak hogy kárpótoljalak a hajnali lehúzásért.
2021. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
mik ezek az ízléstelen zenék..
2021. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Miért utolsó, te mit kedvelsz? Én a kérdezőt szeretném picit jobb kedvre deríteni, ha nem tetszik, lehet koccolni és hallgatni a tipik populáris tucatzenét. Ha a kérdezőnek nem tetszik, majd nyilatkozik róla.
2021. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!