Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem-e még? Már magam se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem-e még? Már magam se tudom. (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 18, én 16. Előtte nem ismertük egymást, nagyon gyorsan haladtunk, mert sok dologban hasonlóan gondolkodtunk, és mindketten őrülten szerelmesek voltunk a másikba. Egy hónap után - miután már pettingeltünk a 3. randink óta - felmentem hozzájuk, és senki nem volt náluk....és mondhatni megerőszakolt. Én még szűz voltam, és még nem akartam elveszteni, és már beszéltünk róla, szóval tudta. Próbáltam finoman leállítani, és nagyon rémült képpel néztem rá, tiszta sápadt voltam...de annyira szerettem, hogy engedtem neki, ha nagyon fájt, akkor is. Mert akkor egyáltalán nem foglalkozott vele, hogy nekem fáj - pedig amúgy nagyon figyelmes általában, meg a pettingeléskor is.Mindez előjáték nélkül történt, tehát nem is voltam kellően felizgulva és benedvesedve. Nem akartam elveszíteni, de megtettem érte,mert szerettem...és gondoltam, ez egy próba lesz: ha nem teszi meg, átmegy, ha megteszi, elbukik a vizsgán. Utána rögtön szakítani akartam vele, de nem tudtam volna onnan egyedül hazajutni, az úton meg kibékített volna...és ki is békített. Nagyot csalódtam benne, és azóta nem bízom benne. De nagyon jól meg tudja győzni az embreket, elég manipulatív személyiség...és azóta csak belülről emésztett ennek az emléke, nem mondtam el senkinek.

Azon kívül neki sokkal nagyobb a szexuális étvágya, mint nekem, és minden egyes alkalommal, mikor találkozunk, ki kell vernem neki, addig rinyál, hogy a puszta létemmel felizgatom, és ha nem csinálom neki, az neki ilyen rossz-meg olyan rossz lesz.

Másrészt...nagyon tapad. Ezt úgy értem, hogy minden szabad percét velem akarja tölteni, mindent lemond miattam, de nekem sok, ha egymás után 5 napon is fél napon keresztül ott van nálunk. Sok belőle! Eygszerűen nekem szükségem van arra is, hogy nélküle legyek, de ha azt mondom, hogy ekkor ne találkozzunk, szintén elkezd nyavalyogni.

A szüzességem elvesztését...két napja szedte ki belőlem a legjobb barátnőm, és nagyon kiakadt, de én is: most mondtam ki először a tényt. (van ilyen, hogy amíg az ember nem mond ki valamit, addig nem megtörténtnek is tudja tekintetni, mert nem akar rá gondolni)

És most...úgy érzem, egy szörnyeteg, és szakítani akarok vele.

Viszont ő iszonyatosan szerelmes belém, velem képzelte el az egész életét...ismerem, tudom, hogy nem bírná ki, plusz megpróbálna mindenhogy meggyőzni és érvelni.

De már nem akarom tovább ezt csinálni! Akármilyen figyelmes, kedves, értelmes és jófej is....eyszerűen nem megy,nem akarom! Viszont már vagy 30 üzenetet küldött face-n, meg 3 sms-t is, mikor mondtam neki, hogy pár napig ne keressen: hogy ő nem is csinált semmit, és nem érti, mi bajom van, és hogy ő halálosan szeret és aggódik, és sír, és szeret...

Az a baj, hogy engem könnyű meghatni, illetve megbékíteni. Tanácsokat szeretnék: tényleg szakítsak vajon vele? És már nem szeretem egyáltalán?



2012. dec. 19. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem olvastam el ezt a litániát, csak a kérdést, de tudom a választ egész biztosan...én nem tudok megválaszolni ezt, és más sem, mert ezek a te érzéseid, és ha össze vagy kavarodva, akkor adj magadnak időt, h letisztuljanak benned a dolgok, és majd tudni fogod, mit érzel
2012. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tényleg egy szörnyeteg! És ne haragudj, de ha szerelmes lenne nem így bánna veled és nem magát (pontosabban a farkát) tenné az első helyre. Persze hogy állandóan találkozni akar, ha rá tud venni hogy mindig kiverd neki. Nehogy elhidd, hogy sír. Undorító amit veled tett, és most az egyszer ne hagyd magad meghatni. Később csak rosszabb lenne
2012. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"És most...úgy érzem, egy szörnyeteg, és szakítani akarok vele. "


Rátapintottál a lényegre. Ez a gyerek elég komolyan beteg. Jobb ha valaki felnőtthöz fordulsz, mielőtt a híradóban látjuk hogy féltékenységből agyonszúrkált vagy agyonvert.

2012. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan kérdezed, vagy csak le akartad írni, hogy mi minden rossz történt veled, és sajnáljunk? Bocs, de a húgom is 16 éves, és ha ezt hagyná, még szájba is verném. Igen, gonosz vagyok, de te meg ne legyél már szánalmas! Rúgd ki a francba, ha annyira nem megy, kérd meg egy barátodat, hogy legyen ott, aztán face-ról tiltás, stb. Ne haragudj, de csak azzal lehet lábtörlőként bánni, aki hagyja, és nehogy már ilyen fiatalon egy ilyen kis szemét miatt kivesszenek belőled azok az érzelmek, amik ebben a korban éltetnek. Pont most éled meg 5-szörösen azokat az érzéseket (szerelem, fájdalom, csalódottság), amik később már kevésbé lesznek intenzívek és irányítják majd az életedet, és most kell megélned ezeket, kihasználnod, hogy fiatal vagy, és nem szabad egy olyanra pazarold magad, aki nyilvánvalóan nem érdemel meg!!!
2012. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha lehet ne találkozz vele, vagy csak nálatok mikor a szülők is otthon vannak, vagy nyilvános helyen ahol tudsz segítséget kérni. Az ilyen betegekkel vigyázni kell.
2012. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

na jó, mégis elolvastam

gondold át, h erőszak volt-e? vagy nem voltál rá felkészülve, de érte mégis megtetted? és a fájdalom miatt erőszakosnak élted meg?

ha nem kívánod, akkor mondj határozottan nemet, és hagyd is ott, ha erőszakos

és beszélgess vele, mert köztetek nem működik a kommunikáció, lehet ő azt hiszi, h fantasztikus volt veled az ágyban, arra gondolj, h még ő is kezdő, fiatal, és nem tudja hogyan csinálja jól neked

csak akkor fogja tudni, ha elmondod neki, neked mi a jó és mi nem, a testeden és a lelkedben! ha pedig a lelkedre nem figyel, akkor nem szeret, és akkor hagyd ott, ha a lelked is fontos neki, akkor lehet még tenni itt valamit, hogy megváltozzon a szexről kialakult képed, ez azon múlik, te akarod-e, hogy változzon jobb irányba, vagy még pár évig pihenteted a témát, mert nem vagy rá érett

2012. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na erőt vettem magamon és végig olvastalak :)

Szerintem ha már ilyet kérdezel, h "már nem szeretem egyáltalán?" akkor nincs is mit kérdezni...

Amúgy meg amit írtál abból kiderül szerintem, h csak a sex része érdekli őt vagy legalábbis a leírásodból.

Én a helyedben már rég elhajtottam volna undorító az ilyen tapadós nyálgép pffejj!!!!!!!!!

2012. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ursula ursulella: minek adsz neki ilyen válaszokat. az a gyerek egy elmerottyant. azonnal ott kell hagynia.
2012. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nem akartam elveszíteni, de megtettem érte,mert szerettem...és gondoltam, ez egy próba lesz: ha nem teszi meg, átmegy, ha megteszi, elbukik a vizsgán."


ezért

2012. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ursula ursulella: Nem voltam felkészülve rá, olyan hirtelen jött...akkor gondoltam erre, közvetlenül előtte, hogy ez egy próba lesz.
2012. dec. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!