Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Miután szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miután szakítottatok az exetekkel, mennyi idő telt el, míg összejöttetek az új párotokkal?

Figyelt kérdés

Továbbá ki kezdeményezte a szakítást?


Kérném, hogy csak nők szavazzanak.



2021. nov. 26. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Én szakítottam, 3 héten belül összejöttünk az új párommal
Én szakítottam, 3 hónapon belül összejöttünk az új párommal
Én szakítottam, 1 éven belül összejöttünk az új párommal
Én szakítottam, több, mint 1 év kellett hozzá
Én szakítottam, azóta is egyedül vagyok
A pasim szakított, 3 héten belül összejöttünk az új párommal
A pasim szakított, 3 hónapon belül összejöttünk az új párommal
A pasim szakított, 1 éven belül összejöttünk az új párommal
A pasim szakított, több, mint 1 év alatt találtam új párt
A pasim szakított, azóta is egyedül vagyok
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Közös döntés volt a szakítás, de én voltam az, aki nem volt hajlandó visszatáncolni. 6 évig voltunk együtt, 1,5 évvel később ismertem meg a férjem.
2021. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapon belül újra összejöttem az exemmel és az újabb szakítás után egy éven belül újra vele. :D
2021. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem a pasim szakított 3 hete, de még nagyon nem érzem úgy, hogy bárkivel is működne egy kapcsolat.
2021. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évig voltam szingli
2021. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évig voltam szingli. A szakításnak nem volt köze hozzá, egyszerűen csak nem kerestem, így nem is találtam párt.
2021. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A pasim szakitott majusban, nem volt hosszu kapcsolat, augusztusban pedig osszejottem a mostani baratommal, akivel nagyon jol mukodik.
2021. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kozosen szakitottunk valamikor aprilis-marcius kornyeken. de nem volt tul komoly a kapcsolat. junisusban jottem ossze a mostani baratommal.
2021. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Exem kicsit hamarabb pasizott be, mint hogy szakított velem.
2021. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megszűnt az életkőzösség a férjemmel. Nem kerestem, nem is akartam senkit. 2 év múlva belementem egy egyéjszakásba egy régi isnerőssel, aztán laza kapcsolat lett, aztán együttélés lett belőle.
2021. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Exem szakított velem, 3 éves kapcsolat volt, és fél év után sem éreztem azt, hogy képes lennék egy új kapcsolatra. Nem is ismerkedtem, csak egyéjszakásaim voltak, illetve szexkapcsolatok, hogy kicsit enyhítsem az űrt fizikálisan, meg talán kicsit azért is, mert megtehettem, és nehogy már csak exem élje az életét, amíg én minden este álomba sírom magam. De butaság volt, mert semmit nem enyhített.

Aztán megismertem a munkahelyemen egy férfit, akit nagyon megkedveltem. Bár harcoltam az érzés ellen, mert exemet is szerettem még, amit el is mondtam az új férfinek, és hogy emiatt inkább hagyjuk egymást, de őt nem érdekelte, és harcolt azért, hogy mégjobban belé szeressek és el tudja törölni exem emlékét. Sikerrel járt. Így fél év után lett új kapcsolatom, de ha nem szeretem meg ezt a csodálatos úriembert, akkor még most is egyedülálló lennék, mert magamtól nem ismerkednék és keresgélnék, maximum csak egyékszakásokat. Azóta 7 hónap telt el.

2021. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!