Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok mondani saját tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thoughtful kérdése:

Tudnátok mondani saját tapasztalatot, illetve véleményt a kérdésemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt egy párom, akinek szinte minden barátját imádtam és sokat buliztunk együtt. Tipikus olyan emberek, akivel életedben először találkozol és már aznap olyan, mintha legjobb barátok lennétek 2 éve, annyira hasonló személyiségek vagytok. Na most bumm jött a szakítás és azóta egyikkel sem beszélek, nem is keres egyik sem ,csak én írtam nekik párszor de meguntam,hogy csak én írtam. Pedig nekem tényleg ilyen második család feeling volt velük. A kérdésem az, hogy történt e valakivel hasonló? Mi lett a vége? Mert néha arra gondolok,hogy talán évek múlva még jóban leszünk vagy soha többé nem találkozunk és majd én tálalok egy másik társaságot, ahol ezt újra megélhetem. Most még nincs ilyen, a szakítás 1 éve történt.

2021. nov. 26. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy hosszú párkapcsolatom, az exem barátai közül ketten is az én barátaimmá is váltak. Amikor szakítottunk, megszakadt velük a barátság, néhány üzenetváltás még volt, de nincs már helyünk egymás életében. Neked is ezt kell elfogadnod, majd megismersz másokat.
2021. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit hasonló sztorim volt. Volt egy barátnőm és az egyik legjobb barátnője sokat lógott velünk. A csajjal (mármint a legjobb barátnővel) tényleg csak haveri volt a kapcsolat, szóval nem nyomultam rá vagy ilyesmi. Ahogy szakítottunk, néha még dumáltunk, de nem akart velem kettesben találkozni.
2021. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok barátot szereztem az exem társaságában. Az egyik barátja lett a legjobb barátom. A szakítás után szépen lassan elkoptak. Nagyon fájt a dolog, de nem lehet mit tenni.
2021. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az exek barátai az exé..

Ilyenkor lemorzsolódnak rólad..

2021. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exeim majd' összes haverja kikezdene(szakítás után szabad prédának néztek) én speciel ezért nem tartok velük kapcsolatot
2021. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*velem
2021. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!