Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetek ha már túl késő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha már túl késő meggyógyítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sajnálom ha sokadig kérdés, de nincs semmi kedvem jelenleg keresgélni és talán csak jól esik leírni.

23 vagyok a barátnőm egy hete szakított velem 2es fel év együtt lét után.

Elsőnek azt mondta hogy megszűnt benne az érzés hogy szeressen mint szerelme, megpróbáltuk megoldani (bár pont abban az időszakban sok volt a munka és más egyéb problémák is adódtak családon belül és úgy érzem nem tudtam eleget tenni.)A sors így akarja hogy vége legyen egyet értek.

De meg mindig teljesen kivagyok és mindben öt látom, a szobában hemzsegnek az emlékek és totál egyedül vagyok sajnos…

Előtte nagyon underground életem volt örültem hogy vissza hozott a normál életb. Vissza nem fogok esni tudom irányítani s dolgaimat

De rohadtul faj és bárcsak vissza tudnék menni a múltba csak pár napra.

Azt mondta utolsó elváláskor hogy mint ember nagyon szeret és hálás érte amit adtam neki és hogy talán ez változni fog benne pár héten belul mert ő se 100% biztos magán csak most úgy érzi ő nem tudja tovább csinálni.

Természetesen elfogadtam…

Ha esetleg írna mit tegyek ?

Rettentően mely és lelki volt a kapcsolat bár ugye szakított szóval annyira talán meg se ,de ugyerzem nagykn nehéz lenne nem vissza írni neki vagy nem fel venni a telefont.

Egyébként van pár érdeklődő lány de így érzem teljesen kivagyok merulve ahoz hogy velük foglalkozzak és ilyen hamar “váltsak”

Meg totál bennem van a hűség is kicsit… olyan nehezen tudok rá nézni másra, tudom meg nagyon korai de szerettem volna leírni.

Köszönöm előre is a válaszokat

Vagy a véleményeket előre



2021. dec. 5. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

36 évesen már túl vagyok 2 olyan szakításon, ami után megpróbáltuk újra 2 exemmel is és mindig újabb, szarabb szakítás lett a vége.


Semmi esetre ne jöjj vele össze újra mert ha odáig eljutott egyszer a kapcsolat, hogy az egyik fél szakított, akkor újra el fog jutni és sokkal nagyobb törés lesz.


Ez most szar, de idővel jobb lesz. Türelmesen, nem kétségbeesve kell napról napra élned az életedet, lefoglalnod magad, amíg megnyugszol és tudsz nyitni egy új nő felé.

2021. dec. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Szóval dobott téged, most éli világát, másokkal dugatja magát (persze-persze, szerinted biztosan nem tesz ilyet), aztán hanem talál jobbat állandóra, akkor átmeneti időre visszasomfordál hozzád, te meg tárt karokkal fogod várni. Elhiszem hogy szenvedsz, minden érző lény szenvedne a helyedben, de ne dobd már oda egy lyuk miatt az önbecsülésed, aki dobott téged mint egy rongyot, és a szemedbe is mondta, hogy pár hét (meg pár idegen farok) után TALÁN megint kelleni fogsz...
2021. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell egy hét után más lányok után menni, nyugodtan tedd magad túl, par hónapba biztos beletelik.
2021. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ti is azt hittétek hogy nem történhet ilyen ? Aztán megtörtént újra és újra

Gondolom ti már erősek vagytok ha így hozza tudtok állni

2021. dec. 6. 06:47
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem, ezt nem lehet megszokni. Csak tapasztalat hogy idővel kevésbé fáj, aztán teljesen elmúlik.
2021. dec. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2021. dec. 6. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!