Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nárcisztikus a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nárcisztikus a szerelmem tárgya hogyan lehet őt “meggyógyítani”?

Figyelt kérdés
Rengeteg szeretetet adtam neki, törődést, időt, odafigyelést. Ami nem is volt baj, mert nagyon szeretek adni! De ő volt hogy verbálisan bántalmazott, éreztette mindig, hogy ő jobb, gazdagabb, okosabb, jobb pozícióban van. Kontrollálni akarta az egész “kapcsolatot”. Ha szóltam neki, hogy nem tetszik a viselkedése mindig én voltam a rossz és csenddel vert. Nem írt, ignorált. Megemlítettem neki, hogy valószínű nárcisztikus és ő azzal jött, hogy ne játszak pszichológust. Az ilyen emberek örökre ilyenek maradnak??
2021. márc. 19. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod sajnos meggyógyítani, mert nem ismeri be, hogy gond van vele. Erőszakkal meg nem tudod elrángatni szakemberhez. De pont ez a célja, hogy foglalkozz vele. Szállj ki, amilyen hamar csak tudsz és ne foglalkozz vele.
2021. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Beismerte, hogy valami baj van vele.
2021. márc. 19. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De mégis akkor mi a frászt szeretsz benne? Aki ennyire goreny. Jóképű, sármos vagy nagyon szexi nő, meg vannak jó pillanatai is, ugye?
2021. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az enyém is beismerte anno. Jelenleg ott tartunk, hogy majd' fél éve nem vagyunk már együtt, új barátnője van és mellette engem zaklat, mert kell neki az én figyelmem is. A környezetem meg engem néz bolondnak, hogy miért nem lépek túl rajta. Ahogy téged is annak fognak, erre készülj fel. Jobb, ha elkezdesz még most tájékozódni a témában, akkor legalább rájössz, hogy valóban mentális emberrel van-e dolgod, vagy csak egy játszmázós tapló. Illetve fel tudsz arra készülni, mi vár rád, ha végre lemondasz róla és mivel tudod kivédeni a jövőbeli próbálkozásait. Fogadd meg, és ezt most azonnal kezdd el, ne szakítás után x hónappal, mint én, aki elb@szta és naivan megadta neki utána is a figyelmet. Mert azt hittem, hogy a szegényke tényleg csak bocsánatot akar kérni, jajj milyen rendes, hogy megkerdezi hogy vagyok és érdekli mi van velem. Jajj a szegény barátnő, ha tudná hogy a barátja velem van elfoglalva, stb-stb. Ezekbe bele fogsz őrülni, ha nem készülsz fel még most. Én szóltam.
2021. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, örökre ilyenek maradnak. Nem fogja meggyógyítani semmi, pláne nem egy kapcsolat. Nárcisztikus vonásokkal rendelkező bipoláris exem minden nap rám ír valami baromságot, miközben van már barátja. Nem tisztelnek senkit és semmit. Nem tudod megváltoztatni és sosem lesz neki senki fontosabb, mint önmaga. Egy akkumulátor vagy neki te is. Semmi több. Nem szeretetből fog újra és újra felbukkanni az életedben, hanem mert a te figyelmed (is) kell neki. Szánalmasak!
2021. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam szakembernél ilyen problémával (mivel nekem a nővérem nárcisztikus és sokat szívtam miatta gyerekként), és ő elmondta, hogy ezzel a betegséggel még a pszichológusok sem nagyon tudnak mit kezdeni. A nárcisztikus beteg mindenkit hülyének néz maga körül (főleg azt, aki "meg akarja javítani" vagy bármiben kritizálni meri).


Bocs, hogy ezt mondom, de add fel. Ez a legjobb tanácsom. Nárcival szemben nem lehet nyerni, magadat fogod tönkretenni

2021. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
+Ja igen, és ahogy az 5. válaszoló írta tökéletesen: ők az embereket, a kapcsolatokat akkumulátorként használják. Mivel mindig mínuszban vannak és folyton szenvednek, ezért mások energiáit szívják le. Téged is csak ki fog használni, dobd ki a f.szba.
2021. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5-os vagyok. Én tőmondatokban válaszolok neki, egyelőre úgy néz ki, ennyi kielégíti. Természetesen már szapulta nekem az új barátját. Lekoptatni végleg egyszerűen nem tudtam, mindig felbukkan mint szar a vízből. Szóval talán ez egy taktika lehet velük szemben
2021. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Jó dolog ám nárcisztikusnak lenni:)
2021. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikust te soha az életben nem gyógyitasz meg az fix. 13 evet huztam le egy ilyennel. Menekulj es ne reménykedj hogy majd változik
2021. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!