Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám magamat meggyógyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magamat meggyógyítani?

Figyelt kérdés

Nagy változáson mentem keresztül és sajnos negatív irányba. Soha nem voltam féltékeny típus, nem akartam tudni a párom minden lépéséről, hagytam neki teret. Nem zavart ha lányok képeit lajkolja pl facebookon. Szóval soha nem voltam féltékeny.


A helyzet az hogy a volt barátom nagyon csúnyán elárult, megcsalt. Egy másik lánnyal heteken keresztül levelezgetett. A legszörnyubb az hogy facebookon is láttam pl hogy írnak egymásnak pl egy-egy kép alá de olyan tök átlag dolgokat de nem sejtettem hogy át vagyok verve. Mert ennyire bíztam.


Nagy nehézség árán 8 hónap elteltével sikerült túllépnem rajta. Találkoztam egy fiúval akivel tökéletesen passzolunk érzem hogy ez most más.


Egy nagy probléma van. Én. Igaz az exem egy csöppet se érdekel de sajnos a nagyon rossz tapasztalatok átformáltak és erre csak most kezdek rajonni. :\


Az egy dolog hogy nagyon bizalmatlan voltam. De olyan szinten féltekeny vagyok hogy az már őrjítő. A barátomnak sok lány haverja van, régen szeditette is a csajokat. De korrekt ember és nem csalna meg. Nem is ad rá okot hogy ne higyjek neki. De mikor meglatom hogy egy lány ismerőse lesz vagy lajkolja egy lány képét, vagy elmegy a haverokkal belülni valahova és lányok is vannak teljesen összezuhanok. Iszonyuan zavar. Neki nem mondom egy szóval sem! És nem hiszem hogy látja de talán érzi mert feszültebb vagyok ilyenkor.


Nem akarom őt korlátozni csak mert én sem örülnék neki. A másik pedig hogy nem voltam ilyen. De sokszor rettegek hogy újra megtörténik velem az ami volt. Ilyenek jutnak eszembe mi van ha viberen pl csajokkal beszélget meg ilyesmik. Tudom hogy ez kicsit beteges. Vagy hogy ha pl nincs fent sokáig facebookon h mi van ha csajozik..


Tudom gáz. És tudom hogy bennem van a hiba. Viszont szeretném visszsnyerni önmagam.


Tudnátok ehhez valami jó ötletet adni?

Tippeket? Vagy más aki volt ilyen helyzetben hogy oldódott meg?


24L


2017. nov. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezért kell előbb magadat helyretenni, mielőtt nekiindulsz egy másik kapcsolatba... Ameddig 100%-kosan nem vagy rendben felesleges kapcsolatba vágni, mert szakítás lesz a vége.

Ilyen az emberi természet.

2017. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hm..lehet, hogy jót tenne egy pszichológus.

De szerintem hagyd, sose értettem ezt a telefonos dolgot.

De komolyan, nekem megérteni nehéz ezt, sőt, nem is megérteni, hanem felgoni egyáltalán azt, hogy ha vagyok valakivel, akkor nekem semmi közöm az ő ügyéhez, teszem azt, telefonjához? Azért kiakadásom ez, mert nagyon sok ilyen telefonos dolog van mostanság, telefonon így, úgy, amúgy írogatott ezzel, azzal, amazzal.

Ahány barátnőm volt, volt már jó pár...sose volt rejtve a telefon, ott van nézzed, nincs titkom, vagy lemerült az övé és el kellett mennie, itt az enyém, vidd. Belenéz az üzenetekbe (messenger, facebook, viber, hangouts stb) hát hol érdekel??? Nincs rejtegetni valóm, neki se volt.

Nem értem ezt a “hozzá ne nyúlj a telefonomhoz mert mit képzelsz, ennyi magánéletem hadddddddd legyen” de hova a magánélet basszus? Mikor ketten vagytok, sose fogom megérteni.

Bár engem nem nagyon zavar, mindig olyan barátnőim voltak, akik ezt a telefonos magáneletes dolgot totál leszarták.

Sokan mondják, hogy “az én párom nem nyúl a elefonomhoz, mert bízik bennem, meg az a én dolgom ami a telefonomban van, stb” a francokat, kíváncsi lennék azokra a párokra akik rejtegetik egymás elöl a telefonjukat, vajon mik is lehetnek azokban a telefonokban. Másrészt, kíváncsi lennék arra is, hogy akik mondják, “hogy én bízok benne, így nem nézem, meg ő se nézi az enyémet” nah, szerintem itt görbe tükör van egymásnak. Na, de nem írom tovább, úgyis lesz jó pár ember majd aki nekem áll.


A kérdésre. Szerintem ha valakivel így elbánnak mint veled, azért ott mélyen gyökerezik a fájdalom forrása. Gondolom mély nyomott hagyott benned, amit írsz is. Szerintem ez olyan mint a depresszió, kizárt, hogy egyedül atrágd magad ezen....nehogy az legyen a vége, hogy megúnja és elhagy. Ezért kell előre gondolkodni, kívételes esetben pedig előre számitani, és ezek belül megoldást keresni. Mérd fel a helyzeted, tudod magad kontolállni, igen vagy nem. Ha igen akkor jó, gyarapítsd erődet és bízz benne. Ha nem, akkor menj el egy pszichológushoz, aki tanácsot ad, hogyan old meg a dolgot, hogy ne menjen a féltékenységed a kapcsolat rovására. Az érzelmi sérelmeket nagyon nehéz semmissé tenni egyedül, ezért írom, hogy jobb lenne hozzáértőhöz fordulni.

2017. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad így belemenni egy kapcsolatba. Nem lenne korrekt szegény fiúval szemben, aki nem tehet semmiről.
2017. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első : igen nem is akartam kapcsolatot, véletlen találkozás volt amikor már szabadnak éreztem magam és végre jól voltam. Akkor találkoztunk véletlen, és beleszerettem.


Masodik: jókat írsz nagyon, és köszi

2017. nov. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!