Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Maximum 2 hónapos kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum 2 hónapos kapcsolat esetén hogyan szakítasz?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Személyesen
Telefonon
Üzenetben
Egyéb
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Tök mindegy milyen hosszú, személyesen illik.
2021. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Mindenképpen személlyesen. Lényeg,hogy ne maradjanak kérdések benne. Mond el kerek perec,hogy azért szeretnél végetvetni a dolognak mert úgyérzed nem illik össze a személlyiségetek.

Kűzdeni fog ellene,de ne hagyd magad, ha menni kell akkor lökd el magadtól, talál majd olyat aki passzol hozzá.

2021. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

2 hónap? Ez már valami hosszú időnek tűnik a mai világban? Majd akkor gondolkodj, ha több, mint 10 éves a kapcsolat. Ez a kettő hónap semmi.

elmondod neki, hogy vége és kész. Mit kell ezen annyit töprengeni. 2 hónap alatt nem alakult még ki semmi. Nem is ismered igazán.

2021. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3: pont, hogy nem hosszú idő, ezért szabtam meg azt a kérdésben. Tehát olyan kapcsolatnál, ami még nagyon az elején van, vagy akár csak randizásig jutott el.

Nem töprengek, nincs kivel szakítanom, csak érdekel ki hogyan csinálná

2021. dec. 9. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Uzikében
2021. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy.

Illetve a másik személyiségétől függ.

2021. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha kineveztétek párkapcsolatban, akkor személyesen illik (kivéve, ha agresszív az illető, és lehet, hogy bántani fog, vagy nagy a földrajzi távolság, de akkor is legalább egy videóbeszélgetést illene megejteni). Ha csak randizgattok, amit be akarsz fejezni, akkor szerintem nem kell személyesen elintézni, de azért ne csak egy odaböfögött két sor legyen.
2021. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, akivel telefonon szakítottam, mert olyan agresszív idióta volt.
2021. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jobb a személyes... pl. akinél tudod, hogy robban és bántana, nem érdemli meg a személyeset... meg sokszor a kihajított félnek is jobb, ha nem látják amikor összetörik. Én, ha rendes magyarázatot kapok, jobb szeretem, ha írásban szakítanak velem, tök mindegy, milyen hosszú kapcsolat után...
2021. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!