Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a masik fél egyre többször,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a masik fél egyre többször, szándékosan tesz olyat, amiről tudja, hogy a másiknak fáj, rosszul esik, akkor?

Figyelt kérdés
Akkor így akar szakítani? Miért teszi ezt?
2021. dec. 15. 16:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyankor teszi, amikor "ellent mersz" mondani neki valami vita közben akkor azzal valszeg manipulálni akar. Ilyet csinált az exem is pl padokkal irogatott amikor rosszban voltunk "mert tudom hogy neked ez rosszul esik" alapon. Én kiléptem nagyon rövid időn belül a kapcsolatból.
2021. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Pont hogy amikor minden rendben van, akkor kezdi el random módon ezt a viselkedést, mintha direkt ki akarná húzni a gyufát. Tudja vmiről hogy fáj nekem, de mégis megteszi. Es ugy hogy előtte minden rendben volt.
2021. dec. 15. 16:56
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva, hogy ki akarja provokálni a szakítást. Kérdés, hogy te miért nem szakítasz, ha neked ez ennyire rossz?
2021. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is otthagynám. Az ember a párjával ne legyen már ilyen.
2021. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Mindig kimagyarázza magát! Teljesen random módon viselkedik. Magyarázat: fáradt, elfelejtette. Megbeszéljük nyugodtan a dolgot. Minden rendben. Eltelik x idő, hét, és kezdi előlről ugyanazt amiről tudja hogy nem esik nekem jól.
2021. dec. 15. 17:03
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez tudattalan is lehet.

Velem is megesett.


Exem allandoan szabályozni akart beleszolt abba is hova tehetek le egy poharat, ne legyek mezitlab vegyek fel papucsot.

Komolyan mondom szinte reflecszeruen kezdtem el önervenyesiteni az "elnyomás" ellen dacolni, azert se vettem fel papucsot es visszaszoltam hogy de én márpedig ide teszem a poharat. (Es a tovabbi napokban már az is kibukott belolem ha nem birod elviselni a jelenlétem es ez ennek az egésznek a háttere, akkor minek vagy velem)


Reflexbol kezdtem el tudattalan dacolni es veletlenul sem provokacionak szántam.

2021. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan érzés mintha egyrészt direkt ki akarna borítani, másrészt hogy feszegeti a határaimat.
2021. dec. 15. 17:03
 8/44 anonim ***** válasza:
Folyt Azokat a dolgokat amiket tudtam hogy őt idegesiti.
2021. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
6-os jelen esetben arról az apró és alap dologról van szó, hogyha online kommunikálunk és ő már aznap többet nem lesz, akkor szóljon, köszönjön el.
2021. dec. 15. 17:05
 10/44 A kérdező kommentje:
Időnként random módon azzal provokál hogy nem köszön el.
2021. dec. 15. 17:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!