Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már hogy elcsábították a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy elcsábították a barátnőtöket mellőletek? Hogy történt?

Figyelt kérdés

Ha igen hogy történt, mik voltak az első jelek? Mikből lehet ezt észrevenni? Mit lehetett volna tenni?


Ha meg valakit elcsábítottak az hogy történt? Mi volt a baj akkor a kapcsolatotokkal vagy miket csinált a másik? Légyszi írjátok le :(



2021. dec. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltünk egymásra eléggé, kevés időt töltöttünk együtt. A srác, kollégája meg figyelt rá, állította, hogy csak barát, nem akar semmit, ami persze ordas nagy hazugság volt, de exem szépen benyalta. Nem is lett hosszúéletű kapcsolat, de meg is érdemli. Azóta sincs normális kapcsolata, én viszont találtam egy normális nőt, aki megbecsül. Exem próbálta visszasírni magát, de akkor sem fogadnám vissza, ha nem lenne más nő.
2021. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmi konkrét gond a kapcsolatunkkal, csak egyszerűen mi nem illettünk össze. Már így is rezgett a léc, nálam legalábbis biztosan, ha akkor nem "csábít el" valaki, akkor is pár héten, hónapon belül egészen biztosan szakítok. Ezt nem biztos, hogy el tudta volna kerülni az exem, a kapcsolat lassú kihűlését meg nehéz észrevenni, ezt sem írom fel az ő hibájának.

Egyébként úgy történt a dolog, hogy egy bulin a baráti társaságból valaki behozott egy "külsőst", saját barátot, akit én nem ismertem addig, de a többiek már azért nagyrészt találkoztak vele. Bemutatkoztunk, én már ekkor el voltam csábítva, de azért még tartottam magam, egész este beszélgettünk (más nem történt), és másnap meg szakítottam az exemmel. Nem fogadta könnyen, egyébként, de biztos vagyok benne, hogy neki is jobb így, az a langyos kaksi, ami a kapcsolatunk volt szerintem őt is szép lassan húzta le a mocsárba, csak őt ez (akkor még?) nem zavarta.

Az új fickó azóta a férjem és a gyerekeim apja, szóval annyira nem volt rossz döntés.

2021. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem csábították el, de rezgett a léc. Nekünk meg sikerült javítani, ez tíz évvel ezelőtt történt.


A gond a kapcsolatunkkal az volt, hogy mindketten megéltünk egy tipikus normatív krízist, és ezt nem mindig jól vetítettük ki egymásra. Veszekedtünk, sokat kritizáltam, mikor amúgy is mélyen volt. Aztán, ahogy lenni szokott, talált társaságot, ahol megbecsülik, benne egy jóvágású csávóval, aki halálosan szerelmes lett belé...


Az érdekes, hogy nekem hamarabb esett le az "első jelekből", hogy nem oké, mint neki. Állandóan messengeren lógott, szégyellte magát időnként, titkolózós lett.


Mit lehetett volna tenni? Bíznom kellett volna benne, hogy megoldja a problémáját, és támogatni, ahelyett, hogy minden nap kioktattam volna. Ő meg lehetett volna őszintébb, kevésbé konfliktuskerülő.

2021. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Engem megcsalt.Amikor kezdtem sejteni a szenben levő lakásban az öreg néninek adtam egy pici nyugdíj kiegészítést azzal ha lát idegen férfiakat bemenni a lakásomba hívjon.Hívott többször.Harmadik alkalomkor rájuk nyitottam.A saját ágyamban csalt meg.Aztán a faszival megtárgyaltam a dolgokat (ezt nem bontom ki.Sejtheted szerintem ,hogyan beszéltem meg a dolgokat).Töbször nem fordult elő.
2021. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!