Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, tudatosan elcsábított, majd ugyanilyen tudatosan kiábrándított magából?

Figyelt kérdés
mosolygott,bókolt,kedveskedett,elhívott találkozóra,segítséget kért tőlem,sokat beszélt velem,jól elvoltunk na! szemeivel megbabonázott,és elérte h belézúgtam, pedig ha nem hívja fel így magár a figyelmet,soha sem vettem volna észre......most meg ennek pont az ellenkezőjét kezdte el csinálni,nyilván az már unalmas neki,h belészerettem, most már nem mosolyog,kedvetlen,rideg, elkerül, még csak a szemembe se néz...na nekem betelt a pohár, többé nem keresem a társaságát ,hál istennek h megszabadultam tőle...csak azt nem értem,mire jó ez a nőknek,h tudatosan elcsábítanak,majd ezt az érzést ugyanilyen tudatosan kiölik belőlem,az tény,h engem nagyon könnyű elcsábítani,mert mindenkivel nyitott vagyok,vidám,és őszinte,és egyfolytában szerelmesnek érzem magam,tahát aki szórkozni akar,rajtam aztán lehet,ez a csaj is max 10/7 pontos,azt mégis egy pillantásával levett a lábamról...mert én nem vagyok hülye,és mindnet észreveszek....elég nevetséges volt ez a csaj,de ezt már nem fogom neki elmondani,inkább jó messziről elkerülöm,azt csá! A kérdésem csak annyi,h csajok miéer csinálják ezt? mire jó ez nekik? vagy csak szimpla egónövelés
2012. febr. 22. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szar szemétládák, azért.
2012. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én csak röhögök az egészen,mert lég ügyetlenül csinálta, olyan bénán,h csak röhögni tudok rajta, de persze nem akarom kinevetni,nem szokásom megalázni az embereket, meghagyom abban a hitben,h ő a csábítás nagymestere:DD
2012. febr. 22. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is pontosan ezt csinálta az egyik. De ennek meg is lett a böjtje, mert ahányszor visszafogadtam és engedtem neki, annyiszor rúgtam ki utána :D.
2012. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja nem, én ha akart volna,akkor se létesítek vele kapcsolatot, nem lenne őszinte...én meg nem szeretek szórakozni az emberekkel,nem értem másoknak ez miért jó....
2012. febr. 22. 01:25
 5/7 anonim ***** válasza:

velem a tanárnő csinálta ezt. csak az a baj, hogy

annyira beleszerettem , hogy nem tudom elfelejteni...

2012. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy bizonytalan a csaj?
2012. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Figyelj! Azóta sok víz folyt le a dunán.

Ezt a kérdést, ha jól látom, februárban tettem fel.:D

Azóta túl vagyok két kapcsolaton, meg egy félresikerült valamin..

Ezzel a lánnyal viszont semmi bajom már, rég túltettem magam rajta. Sőt, egész kedves emlék ahhoz képest, milyenek jöttek utána. Ő volt a legnormálisabb lány akivel eddig találkoztam, nem is értem, miért írtam itt ilyeneket róla, hát sajnálom. Azt hiszem, ha újra lenne rá lehetőségem, megpróbálnám finomabban , kedvesebben meghódítani, lehet tényleg csak bizonytalan volt.

2012. nov. 6. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!