Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám megjavítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megjavítani a dolgokat a barátnőmmel?26/F

Figyelt kérdés

Együtt vagyok közel 2 éve egy lánnyal, a kezdeti lángolás és jó közös élményeket követően viszont egyre csak tornyosulnak a problémák.


Egyszerűen rányomja mindenre a bélyegét, hogy bármikor átmegyek hozzájuk/szüleihez nem tudok feloldódni, emiatt néha hülyén viselkedtem és a családja tök furcsán tekint rám. Nagyon érzem, hogy ők nem szívlelnek, csak elviselnek kb. Sosem érdeklődnek, kérdezősködnek ellenben én mindig megteszem ezt feléjük. Az öccsének érettségi idején is írtam pár bátorító szót, szülinapján, névnapján. Ezzel szemben amikor nekem volt szülinapom egy árva kukkot nem mondtak nekem. Barátnőm mindig mondja, hogy szívesen látnak de nekem ez valahogy nem így esik le. Egy szó mint száz, nem szeretek gyakran átjárni hozzájuk, hiába hogy nem ezt mondják. Nagy igényeik vannak mindenkivel szemben, szóba sem jöhet hogy valaki dohányozzon még ha néha is. És sokszor az a benyomásom, hogy nem veszik sokba azt se amit tanulok. Náluk a top a sebész stb stb. Az sem segít hogy kb nincsen magánéletünk mert bármikor összeveszünk rögtön elmond mindent a családjánaka párom. Nincsenek titkaink, minden összezördülésről, vitáról mindenki mindent tud. Ennek fényében gondolhatjátok mennyire van kedvem elmenni hozzájuk, amikor nyilván azt gondolják hogy megbántottam a lányukat/nővérüket stb. Többször belengette már barátnőm, hogy csinálnánk közös programokat, amelyekre a szülei említették hogy mehetnék én is, de erre sosem került sor. Mindig sunnyogva ugyan de a barátnőm végül miután ők voltak elmondta, hogy ez most így jött őssze nem fértem bele. Többször is megtörtént ez. Egy iskolai eseményt is akkor tudtam meg amikor rákérdeztem egy nappal előtte, hogy akkor mikor hogy mert mégis elmennék megünnepelni a kedvesem diplomaosztóját, de ha nem szólok valószínűleg meg sem említik nekem. Terveztünk közösen több utazást is amelyekből néhány összejött néhánynál meg csak simán le lettem pattintva hogy akkor ő elmegy mással, barátaival, rokonaival. Ha én nem majd ő mással elmegy, nem kell törnöm magam. Ez is rosszul esett, én próbáltam kettőnkben gondolkodni mindent valahogyan kompromisszumosan megoldani, hogy együtt mehessünk mégis és együtt töltsük az időt, de sokszor le lett csapva a labda már az elején hogy ne is szenvedjünk itt, majd mással elmegy.


Ezen kívül sokszor kedveskedik nekem, ajándékokkal apróságokkal, vacsikkal, reggelikkel a párom, de nekem ez a bizalmi/lelki rész nagyon nincs rendben. Megkapom hogy miért nem járok át gyakrabban, miért nem bratyizok többet a családjával és miért nincs kedvem odamenni hozzájuk, és hogy ő sokszor kedveskedik nekem ez a lényeg én meg csak siránkozok és van hogy nem érek rá (mert több kötelességem is van egyszerre).


Nem mondom hogy én tökéletes lennék, írtam, hogy viselkedtem emiatt a feloldódás hiánya miatt hülyén velük, nem vagyok szent volt hogy nem értem rá, mert családi teendőim mellett az iskola is dübörgött és rá már nem maradt annyi időm hogy heti sokszor találkozzunk, de a fent említetett indokok miatt kezdi rányomni a pecsétet ez az egész a kettőnk kapcsolatára, amit nagyon sajnálok.


Mit lehetne tennem az ügy érdekében hogy jobban működjön ez köztünk?



2021. dec. 24. 06:34
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Valahogy be kell illeszkedned!

Ha fontos neked a csaj, akkor azért megpróbálod!

Ha a rossz érzéseid erősebbek, akkor jobb lesz ha szakítasz vele!

Azért sok sikert a "megjavításhoz"!

2021. dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Neked teljesen oldottnak és nyitottnak kell lenned a családja felé és akkor már csak rajtuk múlik!

Az írásodból látszik, hogy elidegeníted őket!(Ez nem jelenti azt, hogy ők nem idegenítenek el!)

Ha így se sikerül, akkor már van okod panaszkodni a barátnődnek!

2021. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Most biztos mindenki azt tanácsolja, hogy szakíts!
2021. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg szedd össze a tökeidet és mondd meg a nődnek, hogy te nem a családjával jársz, hanem vele. Ez az egész erőlködés már nevetséges. Egyáltalán mit keres még a szülői házban? Felnőtt emberek vagytok, nem tinik akiket felügyelni kell.
2021. dec. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
26%
A barátnőd nem szeret eléggé. De érts félre, ez nem az ő hibája. Vagy te nem teszel meg mindent az ügy érdekében, vagy simán csak nem te vagy, akit az élettől várt. Tudod, nem illünk össze mindenkivel egyformán.
2021. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az sem segít hogy kb nincsen magánéletünk mert bármikor összeveszünk rögtön elmond mindent a családjánaka párom. Nincsenek titkaink, minden összezördülésről, vitáról mindenki mindent tud. - ez gáz, én csak ezért is szakítanék.


Az, hogy otthon él, nem veled kétéves kapcsolatban... oké (nem az, de fogjuk rá), ám, hogy mindent elmond a családjának, na ez gáz.


Nálunk exem anyja még azt is tudta, egy héten hányszor szeretkezünk... Nem véletlenül ex.

2021. dec. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lány mit mond, miért nem érdeklődnek felőled a szülők, a testvére? Kérdezd meg tőle.Lehet, a testvér még kicsi, úgy érzi, nem tartozik közétek, a nővér meg nem akarhat a húga fiújáról érdeklődni, de a szülők lehetnének kedvesebbek is. Nagyon fontos neked ez a lány? Én szép lassan visszavonulót fújnék.
2021. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!